6 modowych zasad eleganckiej kobiet. Jak wyglądać stylowo na co dzień?

Szafa szanującej się kobiety powinna być odpowiednia, a wizerunek stylowy. Prawdziwa dama nie stawia na ultramodne trendy, ale na własny gust. A w jej arsenale zawsze jest kilka modnych sztuczek, które warto wziąć na pokład.

Właściwa bielizna

Trudno przecenić rolę bielizny w tworzeniu harmonijnego, całościowego wizerunku. Odpowiednio dobrana bielizna nie powoduje dyskomfortu, a także podkreśla dostojeństwo kobiecej sylwetki. Opcja bezszwowa to idealne rozwiązanie.

Prawidłowo umieszczone akcenty

Umiejętne połączenie różnych faktur i kolorów nadaje stylizacji i osobowości stylizacji. We wszystkim musi być równowaga. Tak więc czerwony sweter ze swobodnym krojem lub jasna torba może stać się jedynym akcentem, wokół którego budowany jest obraz. Nadruk zwierzęcy doskonale współgra z monochromatycznymi rzeczami podstawowymi, prostym i wyrazistym krojem.

Total look

Umiejętne ubieranie się od stóp do głów w kolorze czarnym, białym lub beżowym jest oznaką doskonałości. Jasne kolory wybierają te kobiety, którym zależy przede wszystkim na statusie, a nie na praktyczności.

Szlachetne tkaniny

Jedwab jest numerem jeden na liście szlachetnych tkanin. Oprócz piękna zewnętrznego jest przyjemna dla ciała i bardzo wytrzymała. Jedwabna bluzka to uosobienie delikatności i dyskretnego szyku, idealne rozwiązanie dla odważnej, pewnej siebie kobiety!

Jedwabne ubrania idealnie pasują do casualowych, biznesowych i romantycznych stylizacji. Dobrze komponuje się z obcisłymi dżinsami, dzianinowymi spódnicami i prostymi nogawkami, butami lub sandałami na obcasie. Przyjrzyj się odcieniom różu, które z łatwością odświeżą obraz i nieco „obniżą” przedział wiekowy.

Powiedz nie nagości

Kobieta, która zna swoją wartość, nie potrzebuje nadmiernej nagości. Nie musi udowadniać swojej atrakcyjności obcisłymi strojami, głębokim i wyzywającym dekoltem. Jeśli nie mówisz o imprezie na plaży lub spokojnym spacerze po mieście w krótkiej bluzce i krótkich spodenkach, lepiej wybrać dyskretne, eleganckie zestawy.

Rzeczywiste akcesoria

Dobre akcesoria to niekoniecznie drogie akcesoria, ponieważ wysoki koszt torebki, paska czy bransoletki nie zawsze świadczy o ich jakości. Wybierz najnowsze modele. Na przykład, jeśli modne są teraz łańcuchy z dużymi ogniwami, wybierz je. Rzecz wygląda nowocześnie i będzie cię kosztować zaledwie grosze.

Czytaj także: Bogata kobieta ubiera się prosto: 24 piękne stroje, aby wyglądać szlachetnie i stylowo!