6 drobiazgów, na które mężczyzna zwraca uwagę, gdy patrzy na kobietę!

Idziesz ulicą i czujesz, że nikt nie zwraca na ciebie uwagi? Tańczysz w środku zatłoczonego klubu i czujesz się niewidzialna? Wcale tak nie jest. Mężczyźni siedzący obok ciebie patrzą na ciebie. Wystarczy jedno spojrzenie, aby docenili Twoją atrakcyjność.

Na co dokładnie zwracają uwagę? Oto lista 6 takich drobiazgów.

Włosy

Zwykle mężczyzna, patrząc na kobietę, najpierw patrzy na jej twarz. Ale jeśli dziewczyna odwróci się do niego plecami? Wielu facetów ocenia atrakcyjność kobiety po jej… włosach. Przede wszystkim zwracają uwagę, czy są czyste, zdrowe i zadbane!

Usta i uśmiech

Jeśli mężczyzna patrzy na twoje usta, to nie ocenia ich wielkości. Jeśli zobaczy, że kąciki ust są opuszczone, to raczej zmieni zdanie na temat poznania ciebie. Największy sukces z płcią przeciwną odnoszą dziewczyny, które się uśmiechają. Czemu? Ponieważ wydają się być pozytywne.

Obcasy

Nie musisz codziennie nosić szpilek, ale pamiętaj, że dziewczyna w szpilkach od razu przyciąga wzrok mężczyzny. Mężczyźni uwielbiają patrzeć, jak kobieta kołysze biodrami podczas chodzenia w takich butach.

Styl

Mężczyźni niewiele wiedzą o modzie, ale jednego możesz być pewna– zwracają uwagę na to, co ubiera kobieta. Nie wszystkich mężczyzn pociągają kobiety, które noszą nieodpowiednie ubrania.

Tyłek

Mężczyźni kochają tę część kobiecego ciała. Dodatkowe punkty w oczach mężczyzn zdobędziesz, jeśli zaprezentujesz swoje smukłe pośladki w obcisłych jeansach lub dobrze dobranej spódnicy.

Postawa

Zawsze staraj się trzymać plecy prosto. Płeć przeciwna zawsze zwraca na to uwagę! Według nich kobieta traci dużo ze swojej atrakcyjności podczas garbienia. Kiedy stoisz prosto, wyglądasz na wyższą i szczuplejszą.