5 zwrotów, które mówi tylko głupi mąż

JAK ROZPOZNAĆ GŁUPICH MĘŻCZYZN.

Niezaprzeczalnie. Liczą się czyny a nie słowa, ale nie zawsze widzimy mężczyznę w działaniu, dlatego osądzamy go na podstawie tego, co mówi. Psycholodzy mówią, że najczęściej słowa, a nie działania, są domeną niezbyt mądrych ludzi. Mówi się też, że głupota ludzka nie ma granic. Po obejrzeniu tego filmu dowiesz się o 5 zwrotach, które źle świadczą o mądrości mężczyzny.

 Warto więc zastanowić się, gdy mężczyzna mówi:

„Nie jesteś piękna”.

Tylko źle wychowany mężczyzna może pozwolić sobie na podkreślenie wad kobiecego wizerunku. Wychowany i mądry mężczyzna nigdy nie powie niczego, co mogłoby urazić kobietę.

Tacy mężczyźni zawsze próbują obrażać innych. To sugeruje, że nie powinnaś z nim zaczynać. Jeśli mężczyzna skupia się na wadach innych, odejdź od niego.

„Kobieta musi …”

Musisz gotować, rodzić, wykonywać prace domowe i tak dalej … Takich słów może być więcej, i mogą one stać się wskaźnikiem męskiej głupoty. Wszystko to łączy jedno – stereotypowe myślenie.

Tylko głupi mężczyźni wierzą, że przeznaczeniem kobiet jest mieć dzieci, zabawiać mężczyzn i być ich własnością. Tyrani i manipulatorzy myślą, że są najważniejsi i najmądrzejsi.

„Nie byłaś w wojsku, więc nie jesteś mężczyzną”.

Siłą człowieka jest jego dobroć, inteligencja, zrozumienie, hojność, a nie to, czy służył w wojsku, czy nie. Ktoś jest silny fizycznie, a ktoś intelektualnie. W prawdziwym świecie siła nie jest tak ważna, ponieważ nie trzeba zdobywać pożywienia na polowaniu.

„Mężczyzna jest panem domu”.

Głupi mężczyźni używają tego stereotypu, by rządzić kobietą.

Nawet jeśli mężczyzna jest właścicielem domu i jest głową rodziny, nie będzie uciekał się do tego w sporach i udowadniał swoich racji. Prawdziwy mężczyzna nie użyje tych słów, aby upokorzyć kobietę. Prawdziwy mężczyzna bierze odpowiedzialność i udowadnia swoją pozycję czynami, a nie słowami.

„Dasz się poderwać?”

Ta banalna fraza już wyszła z mody, a nawet brzmi odpychająco i bez smaku. Tylko ci, którzy nie mogą wymyślić czegoś oryginalnego, próbują rozpocząć rozmowę w ten sposób. Nawet jeśli mężczyzna nie jest głupi, jest co najmniej leniwy, dlatego nie chce być oryginalny, poznając dziewczynę, którą lubi. Nie bądź łatwym łupem dla takich mężczyzn. Zasługujesz na więcej.

Trudno jest rozmawiać z głupcami, rzadko myślą analitycznie. Nic nie mogą udowodnić i niczego nie wnoszą. Oczywiście możesz nadal kontaktować się z takimi ludźmi, ale jeśli usłyszysz jedno z tych zwrotów, powinnaś być ostrożna.

Leave a Reply