5 znaków, które zdradzają biedną kobietę

JAK ROZPOZNAĆ KOBIETĘ, KTÓRA “LECI” NA MAJĄTEK MĘŻCZYZNY

Prosisz o zbyt wiele prezentów, czy nie masz nic przeciwko ich przyjęciu? Często maniery zdradzają kobietę o niewielkich dochodach. Powiela zachowanie rodziców lub środowiska, w którym dorastała, a to mówi wszystko o jej pochodzeniu i statusie społecznym. Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę bogatego mężczyzny, powinnaś zwrócić większą uwagę na swoje przyzwyczajenia i zachowanie. Obejrzyj ten film do końca, ponieważ powinnaś wprowadzić u siebie co najmniej 5 zmian.

  1. Niezdrowy stosunek do prezentów.

Może to być przesadna skromność lub odwrotnie, pragnienie otrzymywania drogich prezentów. W obu przypadkach widać, że dziewczyna nie jest przyzwyczajona do dóbr luksusowych, nie pochodzą one z jej świata.

W przypadku nadmiernej skromności mężczyzna takiej dziewczyny nie doceni, uzna, że ​​na niego nie zasługuje, a związek będzie się stopniowo rozpadał. W drugim przypadku uporczywe i ciągłe żądania zakupu czegoś drażnią każdego. Dziewczyna ma oczywiście problemy z pieniędzmi, które próbuje rozwiązać poprzez związek.

  1. Demonstrowanie markowych przedmiotów lub ich podróbek.

Nie tylko obecność podróbek, ale także brak pieniędzy na zakup drogich ubrań i akcesoriów podkreśla ubóstwo. Drogie rzeczy, które nie są noszone w odpowiedniej sytuacji lub ciągłe wspominanie o markowych strojach, jest wyjątkowo brzydkie. Wygląda na to, że dziewczyna całe życie oszczędzała na markową bluzkę, a teraz tylko się tym chwali.

  1. Zbyt duża gestykulacja lub jej brak.

Oba rodzaje gestów świadczą o niepewności i niskiej samoocenie kobiety. Takie maniery świadczą również o braku wychowania. Nadmierne gesty, podniesiony głos podczas rozmowy wskazuje na złe wychowanie. Sugeruje, że kobieta czuje się nieswojo w tym środowisku. Obie opcje tworzą napiętą atmosferę, z której mężczyzna chce jak najszybciej uciec.

  1. Postawa kobiety

Bieda pozostawia pewien ślad na psychice. Dziewczynie podświadomie wydaje się, że nie jest nic warta, czegoś jej brakuje, ma wiele zmartwień i problemów lub jest bardzo zmęczona. Wszystko to sprawia, że ​​czuje, że mężczyznom nigdy się to nie spodoba. Mężczyzn przyciągają kobiety, które chodzą z podniesioną głową. Prawidłowa postawa mówi mu o wewnętrznej pewności siebie kobiety. Ta energia „zaraża”, więc staje się interesująca dla mężczyzny.

  1. Natychmiastowa zgoda na seks.

Kobieta jest istotą emocjonalną i jeśli postrzega mężczyznę jako potencjalnego męża, który może zapewnić godne życie jej i jej dzieciom, to zgodzi się na wiele.

Mężczyźni są pragmatyczni i podświadomie patrzą z tego punktu widzenia. Kobieta, która próbuje narzucić związek, zaspokajając pragnienia partnera, w oczach mężczyzny chce „go złapać”, przerzucając w ten sposób swoje problemy na niego. W tym przypadku mężczyzna ma ochotę albo natychmiast uciec, albo poświęcić jej tylko chwilę, a potem zapomnieć o tej kobiecie. Więc rozumiesz? Jeśli Twoim celem jest przyciągnięcie bogatego mężczyzny, będziesz musiała zwrócić uwagę na powyższe porady.