5 znaków: Jak koty wyczuwają negatywną energię w domu

KOTY WYCZUWAJĄ NEGATYWNĄ ENERGIĘ

Eksperci od bioenergii twierdzą, że kot wyczuwa, kiedy człowiek jest chory, i może zidentyfikować ujemną energię w ciele. To dlatego, że koty mają bardzo silne pole elektromagnetyczne. Ciało kota wytwarza wahania w zakresie od 20 do 140 Hz, znane z efektu terapeutycznego w leczeniu wielu chorób. Według badań amerykańskich, właściciele kotów są o 30% mniej narażeni na zawał serca. Zastanawiam się, dlaczego jeszcze nie masz kota? Zadałem tylko pytanie. I to nie wszystko! Koty mają również inne wspaniałe umiejętności, o których dowiesz się po obejrzeniu tego filmu.

Kot ma dar ochrony domów i rodzin przed złymi duchami. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku domów, w których inni ludzie mieszkali przed tobą lub w których zdarzały się nieszczęścia. Kot jest bardzo wrażliwym stworzeniem, bardzo szybko odczuwa, gdy w domu pojawia się ujemna energia. Dlatego należy zwrócić uwagę na zachowanie kota, aby zrozumieć, kiedy to się stało.

Oto 5 znaków w zachowaniu kota, które wskazują, że w domu pojawiła się zła energia.

Kot nagle zaczyna się denerwować po Twoim powrocie do domu.

Kot albo biegnie do ciebie, potem ucieka, a następnie zbliża się ponownie, jasne jest, że nie podoba mu się energia, którą przyniosłeś do domu.

Być może pokłóciłeś się z kimś i nadal jesteś na niego zły? … kot próbuje ci powiedzieć, że powinieneś się pozbyć złej energii.

Czasami koty siedzą i długo patrzą w jedno miejsce. Coś im się nie podoba i próbują pokazać, że dom ma złą, negatywną energię.

Może to być przedmiot, który niedawno został przyniesiony do domu, prezent lub rzecz znaleziona gdzieś. Być może ktoś wyrzucił tę rzecz, aby pozbyć się chorób i nieszczęść, a ty przyniosłaś ją do domu.

Kiedy właściciel ma zły nastrój lub złe myśli, kot może go ugryźć.

Tak więc kot próbuje powiedzieć, że nadszedł czas, aby przestać gonić negatywne myśli, że jest to złe zarówno dla właściciela, jak i kota.

Kiedy właściciel zachoruje, kot siada obok niego lub na nim.

Najprawdopodobniej usiądzie obok miejsca, które boli i będzie tak siedzieć, aż dolegliwość się zmniejszy.

Jeśli osoba z negatywną energią przyjdzie do twojego domu, kot zacznie reagować agresywnie, na przykład, gdy poczuje niebezpieczeństwo, zacznie syczeć, mruczeć, a nawet atakować tę osobę.

Kot ma bardzo rozwinięte wszystkie zmysły, zwłaszcza te, których nie ma człowiek lub te, których jeszcze nie odkryliśmy. Jeśli zauważysz dziwne lub agresywne zachowanie twojego kota w obecności kogoś, może coś niepokojącego wyczuwać.

Im bardziej dbasz o kota i traktujesz go dobrze, tym więcej będzie Cię informował, starając się chronić przed złą energią.

 

Leave a Reply