5 zasad, o których należy pamiętać w garderobie

1. Kołnierz

Po raz 101 napiszemy, że baza nie powinna być szara ani biała. Może to być wszystko, najważniejsze jest to, że ci odpowiada.

Ale jeśli weźmiemy rzeczy z kołnierzykiem (na przykład te same bluzki), to ważne jest, aby kołnierz był angielski. Jeśli kupisz bluzkę z inną opcją kołnierzyka, to nie będzie to już baza. Angielski kołnierzyk jest zawsze modny, ponieważ pasuje większości ludzi, ponieważ wydłuża szyję.

2. Cekiny, cyrkonie, koraliki

Dodatkowe elementy w postaci dżetów i innych rzeczy pozbawiają podstawowej rzeczy. W końcu dziś modne są litery z cekinów, jutro na przykład nadruk, a potem kwiaty. Ponadto musisz znaleźć swoją ulubioną biżuterię i odpowiednio ją stylizować. A wszystko to dodaje kłopotów.

Dlatego podstawa powinna być bez dżetów i innych rzeczy.

3. Rękawy

Dzisiaj zaciąga się, jutro 3/4 i tak dalej. Rzeczy z modnymi rękawami nigdy nie staną się proste. Lepiej wybrać albo długi rękaw, taki jak raglan lub t-shirt.

Każdy rodzaj rękawów (poza podstawowymi) umniejszają podstawową pracę i wymagają starannej stylizacji.

4. Nadruk

Istnieje opinia, że ​​rzeczy podstawowe to rzeczy bez nadruku, a to jest z gruntu błędne.

Kwiatowy nadruk traci pod tym względem, ponieważ tendencja do niego zmienia się regularnie, ale możesz eksperymentować z innymi opcjami. Tutaj główną zasadą jest to, że nadruk musi być idealny dla Ciebie. Na przykład lepiej wybrać duży nadruk lub bardzo mały.

5. Tkanina

Aksamit, skóra i inne podobne materiały.

Jednak na przykład sama skóra już trochę wysyła nas do stylu kiczowatego. To znaczy, to już nie jest podstawa. Oczywiście wybór należy do Ciebie, ale lepiej zwracać uwagę na rzeczy ze zwykłych tkanin, a nie z tak skomplikowanych.