5 wad w wyglądzie kobiet, które odpychają mężczyzn

Tak, prawdziwej miłości nie zniszczy maska na twarzy, ściana duszących perfum ani brudne paznokcie. Ale zdarza się, że na początku związku lub przy lekkim flircie niektóre szczegóły wyglądu kobiety mogą łatwo odstraszyć mężczyznę, a romans się nie wydarzy. Co przeraża płeć męską?

Brak depilacji

Nadmiar włosów na ciele i twarzy kobiety, złapany w polu widzenia w niewłaściwym momencie, może zabić czyjeś pożądanie.

Wąsik nad górną wargą, włosy pod pachami, owłosione nogi i okolica bikini, która bardziej przypomina gęsty las – wszystko to z łatwością odstraszy mężczyznę.

Wygląd przed i po makijażu

Jeśli makijaż dziewczyny radykalnie zmieni jej wygląd, a jej fryzura składa się z wielu dodatkowych elementów, takich jak kosmyki, przedłużanie włosów czy peruka, to nie każdy będzie mógł spokojnie zareagować na naturalny wygląd, gdy dama jest „w brak”.

Mężczyźni są zszokowani tym, jak bardzo kobiety zmieniają swój wygląd: rysują brwi, doklejają rzęsy, zmieniają rysy twarzy makijażem nie do poznania…

Nie wszyscy są gotowi zaakceptować sytuację, w której kobieta po zmyciu makijażu okazuje się kimś innym. To nie tylko rozczarowanie wyglądem, ale także poczucie oszustwa i kłamstwa.

Perfumy

Nie wszyscy mężczyźni przesadnie reagują na zbyt dużo perfum, ale Ci, którzy są wrażliwi na zapachy, nie będą mogli umawiać się z kobietą, która wylewa na siebie perfumy.

Zbyt ostre, dusznie słodkie, uporczywe perfumy tworzą niewidzialną barierę między właścicielem a innymi.

Jeśli mężczyzna może zamknąć oczy na pewne wady swojego wyglądu, nie zwracać uwagi, to nie może przestać oddychać. Dlatego nie przesadzaj z ilością perfum.

Nieporządny wygląd

Mężczyźni kochają nie tylko oczami, dostrzegają w nich wiele niuansów, które pozwalają im zrozumieć, jaka dziewczyna jest przed nimi. 

Na przykład brudne paznokcie, łuszczący się lakier, mocno odrosła płytka paznokcia – to tylko kilka z potencjalnych przykładów. 

Oszukiwanie rozmiarami talii lub piersi

Mężczyźni kochają kobietę za to, kim jest. Podnieca je jej wizerunek jako całość, a nie konkretny rozmiar jej piersi, talii czy bioder.

Czują się jednak rozczarowani i oszukani, jeśli to, co zobaczyli, nie stworzyła natura, a wyszczuplająca bielizna czy biustonosz push-up.

Tak, w pewnym momencie to upiększenie rzeczywistości zadziała, ale w przyszłości lepiej iść po stronie naturalności, żeby nie było zakłopotania i zawiedzionych spojrzeń i westchnień: „Myślałem, że masz większe piersi…”

W rezultacie najlepszą opcją, aby nie straszyć mężczyzn i pozostać zadbanymi, jest rozsądne dbanie o siebie i swoje ciało.