5 typowych błędów popełnianych przez kobiety

Jak wiecie, kobiety zawsze mają w głowach sprzeczne myśli: kto ma kręcone włosy, marzy o prostych włosach i odwrotnie. Długowłose kobiety marzą o krótkich włosach. W Internecie znajdują się zdjęcia tysięcy udanych fryzur. Ale gdzie jest gwarancja, że ​​następnego dnia Twoja fryzura będzie taka sama jak po wyjściu z salonu i nie przerodzi się w katastrofę dla Twojego wizerunku?

Strzyżenie nie jest gwarancją szybkiego wzrostu włosów

Gęstość włosów i szybkość ich wzrostu bezpośrednio zależą od prawidłowego funkcjonowania układu krążenia i kondycji mieszków włosowych. Strzyżenie pomaga tylko pozbyć się rozdwojonych końcówek i nadać włosom zadbany wygląd.

Aby mieć wspaniałą fryzurę, należy regularnie masować głowę, stosować naturalne i wzmocnione maseczki, a także spożywać więcej wapnia + D3.

Czyjaś fryzura nie musi na Tobie wyglądać dobrze

Pamiętaj, że każda fryzura dobierana jest indywidualnie dla każdej osoby. Zależy to od wielu czynników: owalu twarzy, kształtu oczu, czoła, linii kości policzkowych. Popularne fryzury, takie jak bob lub care, wydają się pasować każdemu, ale tak nie jest. W zależności od kształtu twarzy te fryzury mogą sprawić, że będziesz wyglądać zbyt okrągło lub kanciasto.

Jedyną akceptowalną opcją jest znalezienie w sieci zdjęć kobiety, która wygląda jak ty i pokazanie jej fryzjerowi. Dokonuje własnych poprawek, a rezultatem będzie idealna modyfikacja. Poproś eksperta, aby polecił produkty do pielęgnacji włosów i podzielił się sekretami idealnej fryzury w domu.

Niczego nie ukrywaj

Rozpocznij rozmowę ze swoim stylistą o swoich niefortunnych fryzurach. Wyjaśnij szczegółowo, czego NIE chciałabyś widzieć we włosach! Na ich podstawie stylista będzie mógł lepiej zrozumieć Twoje preferencje.

Włosy do ramion

Jeśli masz długie włosy i nadal decydujesz się na drastyczną zmianę (krój bob lub pixie), skorzystaj z opcji pośredniej. Daj sobie czas na dostosowanie się do włosów tuż nad ramionami, a następnie (jeśli nie zmieniłaś zdania) wróć do pierwotnego planu.

Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu

Bądź pewna siebie! W końcu tyle ile osób, tyle opinii. Jeśli słyszysz nie tylko pozytywne opinie na temat swojej fryzury, ale także negatywne okrzyki, nie bierz tego sobie do serca! To może być po prostu zazdrość.

Najważniejsze to kochać siebie. Pewna siebie i kochająca się kobieta zawsze będzie atrakcyjna dla innych ludzi!