5 trendów w manicure, które każda kobieta będzie chciała powtórzyć

Wiemy, że w tym sezonie modne są proste zdobienia paznokci – metaliczne, gradientowe i matowe wykończenie. Ale pomimo tego, że wyglądają stylowo, czasami takie projekty mogą się znudzić. Specjalnie dla Ciebie znaleźliśmy 5 modnych wzorów, które na pewno zechcesz wypróbować.

Twarz na paznokciach

Kiedyś modne było malowanie na paznokciach portretów superbohaterów z uniwersum Marvela – zamaskowanych kobiet-kotów lub Amazonek. Jednak dzisiaj styliści unikają szczegółowych wzorów na paznokciach, ponieważ minimalizm i zwięzłość to nadal główne trendy.

Złożone rysunki zostały zastąpione prostszymi. Teraz projektanci paznokci zarysowują tylko kontury twarzy w abstrakcyjnym stylu. Ten manicure wygląda niecodziennie i futurystycznie.

Ognisty francuski manicure

Nawet najbardziej zagorzałe kobiety znudzą się francuskim manicure prędzej czy później. Jeśli jesteś zmęczona, zobacz poniżej, jak możesz zreinterpretować klasyczny manicure.

Nadruk żółwia

Nadruk żółwia pochodzi z zachodu. Elegancki design w stonowanych kolorach zastąpił kolorowe zebry, tygrysy i lamparty. Teraz paznokcie wyglądają bardziej elegancko i stylowo.

Logo-manicure

Manicure z logo to projekt, na który każdy fan Chanel, Louis Vuitton, Prada czy Gucci musi się chociaż raz zdecydować. W markowym manicure logo może być małe i dyskretne lub można je narysować na całym paznokciu.

Możesz dopasować ten trend do innego projektu – obramuj logo kwiatami, gwiazdkami, cyrkoniami lub po prostu przykryj matowym topem.

Zdobienie paznokci oczami

W 2022 roku modne są paznokcie z oczami. Tak, tak, dobrze przeczytałaś. W specjalnych butikach od dawna sprzedawane są naklejki w postaci oczu lalek, który wygląda bardzo realistycznie. Wystarczy pokryć paznokcie zwykłym lakierem i nakleić na nie 1-2 oczka.

Zauważ, że trend nie został wymyślony dla kobiet biznesu. Paznokcie z oczami są bardziej odpowiednie dla kreatywnych pań – artystek, tancerek, projektantek, pisarek, a nawet nauczycielek. Dzieci pokochają ten projekt.

Modę na minimalizm można i należy łączyć z niebanalnymi wzorami. Pomoże Ci to pozostać w trendach i jednocześnie nosić ciekawy manicure. Zapisując się do salonu, pamiętaj o aktualnych projektach z 2022 roku i wypróbuj jeden z nich na sobie – nie pożałujesz!