5 sztuczek, aby zawsze dobrze pachnieć

Współczesne kobiety po 50 roku życia pracują, prowadzą aktywny tryb życia, więc przyjemny zapach noszonych ubrań i przyjemny zapach ciała to nie kaprys, a raczej konieczność. Dziś przygotowaliśmy dla Was 5 sekretów, dzięki którym kobieta zawsze będzie na szczycie jeśli chodzi o zapach!

Noś przy sobie miętówki

Aby nieświeży oddech nie zaskoczył Ciebie i Twojego partnera, zawsze noś ze sobą miętówki. To nie tylko pyszny smakołyk, ale także skuteczny sposób na pozbycie się nieświeżego oddechu. Słodycze nie uwolnią Cię od regularnego mycia zębów i wizyty u dentysty co pół roku, ale gwarantują pewność siebie.

Używaj kremu do rąk

We współczesnym świecie dwukrotnie dokładniej myjemy ręce, regularnie używamy mydła antybakteryjnego i środków dezynfekujących. Wszystko to prowadzi do wysuszenia skóry, nieprzyjemnego uczucia suchości i podrażnienia. Krem do rąk nie tylko skutecznie poradzi sobie z tymi problemami, ale „otoczy” Twoje dłonie przyjemnym aromatem. Aby zapach nie zniknął szybko, podczas nakładania kremu masuj porządnie swoje dłonie.

Użyj olejku aromatycznego

Kobieta, która dobrze pachnie, nie może pozostać niezauważona. Ale niektóre panie mają słabość do złożonych kompozycji perfum, uważają je za zbyt irytujące lub zawstydzające. W tym przypadku na ratunek przychodzą olejki aromatyczne, które nakłada się w taki sam sposób jak perfumy: na nadgarstki, u podstawy szyi, zgięcie łokcia.

Stosuj dezodorant na noc

Ta rada może Ci się wydawać dziwna, ale prawda jest taka, że ​​działanie antyperspirantu wystarczy na co najmniej jeden dzień. W nocy składniki aktywne wchłoną się w skórę, a rano wystarczy wziąć orzeźwiający prysznic i wykonać swoją pracę.

Noś zawsze przy sobie mini perfumy

Nie zawsze produkty perfumeryjne mogą pochwalić się doskonałą trwałością. Dodatkowo latem perfumy zanikają znacznie szybciej i trzeba je regularnie odnawiać. Noszenie przy sobie pełnowymiarowej butelki perfum jest bardzo niewygodne, ale mini format podróżny nie zajmie dużo miejsca w torebce.