5 świetnych pomysłów na farbowanie siwych włosów!

Siwe włosy nie pojawiają się tylko na starość. Niestety prędzej czy później wszyscy spotykają się z tą uciążliwością. Pomimo modnego trendu naturalnego starzenia, niewiele osób chce pozostawić szare kosmyki, ponieważ wizualnie sprawiają, że kobieta wygląda na starszą. Stylowa koloryzacja włosów poradzi sobie z tym problemem.

1. Karmelowe odcienie włosów

Nie jest tajemnicą, że jasne odcienie odmładzają, ale nie wszystkie brunetki potrafią decydować o drastycznych zmianach. Doskonałym wyjściem dla nich będą odcienie karmelu – miękkie, słodkie, ciepłe. Odświeżają, wizualnie zwiększają objętość pasemek.

2. Blond truskawkowy kolor

Ta opcja jest odpowiednia dla tych, którzy muszą ukryć zimny odcień popiołu, niekoniecznie siwych włosów. Wybierz blond truskawkowym odcieniu, aby pozbyć się szarego odcienia z twarzy. Niesamowicie odświeża i łagodzi zimny koloryt twarzy.

3. Sombre

Sombre zastąpił ombre, płynne przejście pierwszego koloru jest znacznie bardziej odpowiednie dla wyglądu wieku. Delikatny gradient sprawia że ​​twarz wygląda młodziej i świeżo. Rozjaśniająca część pasemek daje uczucie naturalnie pasemek.

4. Różowy szampan

Wiele osób uważa, że ​​jasne kolory nie nadają się do dojrzałego wyglądu. Ale ton różowego szampana doskonale odmładza twarz. Nadaje obrazowi śmiałość i odpowiednią zabawę. Takie pasemka wyglądają szczególnie pięknie w falistych stylizacjach.

5. Szlachetna czekolada

W przypadku starszych brązowowłosych kobiet najlepiej wybrać odcienie czekoladowe. Preferowane są soczyste kolory o chłodnym odcieniu, ponieważ zażółcenie podkreśla zmiany związane z wiekiem i pigmentację.

Dosyć łatwo ukryć siwe włosy i stać się wizualnie młodszymi – dobierając odpowiedni odcień włosów.

Czytaj także: Naturalne piękno: 7 zasad piękna, aby wyglądać idealnie bez makijażu.