5 stylizacji, które wyglądają lepiej na pulchnych kobietach niż na szczupłych kobietach!

Przyzwyczailiśmy się do tego, że smukłe dziewczyny nie muszą się zastanawiać, w co się ubrać i czy zrujnuje to figurę. Zdarzają się jednak sytuacje, w których wszystko dzieje się dokładnie odwrotnie. Niektóre rzeczy są stworzone specjalnie dla otyłych kobiet, ponieważ mogą ukryć wady figury. A na szczupłych kobietach niestety nie działają.

Abyś dokładnie wiedziała, w co się ubrać i od czego lepiej trzymać się z daleka, znaleźliśmy 5 niezwykłych rzeczy. Zdobią wspaniałą kobietę, a w smukłych pięknościach, wręcz przeciwnie, podkreślą nawet te wady, które nie istnieją.

Sukienki asymetryczne

Duże geometryczne wzory i asymetria znacząco odmieniają sylwetkę pulchnych kobiet. Tworzą efekt złudzenia optycznego i odwracają uwagę od fałd na brzuchu czy zbyt dużego biustu. W przypadku smukłych takie style nie zawsze są odpowiednie, ponieważ ciężka konstrukcja może sprawić, że obraz będzie bardziej masywny.

Rzeczy z dużym nadrukiem

Styliści doradzają kupowanie ubrań z odpowiednim rozmiarem nadruku, czyli dla dużych pań – dużych, dla szczupłych – małych. W przeciwnym razie istnieje ryzyko podkreślenia swoich tomów małymi kwiatami lub odwrotnie, zgubienia się na tle dużych kwadratów.

Ubrania z grubej tkaniny

Nie jest tajemnicą, że ubrania wykonane z gęstej tkaniny są wysokiej jakości. Ponieważ gęste tkaniny wygładzają wszystkie nierówności ciała i wyrównują sylwetkę, grube panie stosują tę technikę. Kupują sukienki, bluzki i swetry z dopasowanych do sylwetki materiałów. Jeśli jednak pulchna kobieta nie chce ukrywać swoich krągłości, nie powinna dać się ponieść takim ubraniom.

Sukienki z wycięciem pod biustem

Okazuje się, że sukienki z wysokim stanem istnieją już od dwóch wieków. W okresie rozkwitu empiru nosiły je Francuzki. A dziś taki model uwielbiają kobiety z nadwagą. Wycięcie pod biustem pomaga ukryć zbędne kilogramy w brzuchu. Ale szczupłe kobiety powinny wystrzegać się takiego kroju, aby wizualnie nie powiększać talii i nie odpowiadać na pytania o „interesującą” pozycję.

Odzież z pionowymi liniami

Nadruk pionowych kresek optycznie wydłuża sylwetkę i wysmukla kobietę. Jeśli jednak taki efekt pomaga dużym kobietom, szczupłe kobiety powinny być bardziej ostrożne i nie przesadzać. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że nie będziesz wyglądać na szczupłą, ale bolesną.

Czytaj więcej: 12 sposobów, aby wyglądać jak model z długimi nogami, nawet mając 150 cm wzrostu!

Leave a Reply