5 sposobów na to, by pozbyć się negatywnej energii

JAK REAGOWAĆ NA LUDZI O ZŁEJ AURZE.

Chociaż chcemy, aby przytrafiały nam się same dobre zdarzenia, naszą uwagę zwracają same złe incydenty. Oglądamy wiadomości o wypadkach, przemocy, epidemiach i innych katastrofach, często wolimy też filmy akcji czy horrory od komedii, lubimy też źle mówić o innych. Oto kim jesteśmy, pociągają nas rzeczy, które wywołują u nas strach i silne emocje. Na tej samej zasadzie przyciągamy do siebie negatywnych ludzi.

Ile razy czułeś się gorzej zaraz po tym, jak ktoś do ciebie przyszedł? Co możesz zrobić, aby zapobiec fali negatywnego nastawienia innych ludzi? Zostań z nami, a nauczysz się 5 kroków, które należy podjąć, aby pozbyć się nieprzyjemnych wpływów.

Kiedy spotykasz kogoś, kto promieniuje negatywną energią, musisz wykonać następujące czynności:

Wyznacz granice

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrozumieć, jest to, że ta negatywność nie pochodzi od ciebie, ale od kogoś innego. W momencie, gdy intuicyjnie czujesz energię kogoś innego, spróbuj się cofnąć, aby poczuć swoją energię. Oddychaj głęboko i poczuj, jak napełniasz się siłą i pewnością siebie.

Wizualizuj swoją aurę

W ciągu dnia masz do czynienia z zupełnie innymi energiami. Wyobraź sobie, jak jesteś otoczony ochronną, jasną barierą, stworzoną przez twoją własną energię. W ten sposób siła wpływu kogoś innego na Ciebie znacznie się zmniejszy, a nawet zniweluje.

Określ, skąd pochodzi ujemny przepływ

Każdy z nas jest istotą energetyczną, która kontaktuje się i przekazuje energię innym. Większość ludzi może to robić nieświadomie. Świadomość tego procesu może pomóc, gdy masz do czynienia z negatywną energią kogoś innego. Dodatkowo ta świadomość może pomóc ci traktować innych z większym współczuciem.

Ego może być źródłem negatywnej energii

Osoba może nawet nie wiedzieć, że negatywna energia pochodzi od niego. Rzeczywiście, ego jest tą częścią osoby, która może działać jako pośrednik między naszą świadomością a podświadomością. Ego kształtuje naszą rzeczywistość i poczucie tożsamości.

Pokaż swoje dobre nastawienie

Niewątpliwie osoba, która emituje negatywną energię, ma zdolność rozumienia serdeczności innej osoby i potrafi życzliwie reagować na życzliwość. Staraj się okazywać wdzięczność negatywnej osobie i pozwól jej czuć życzliwość. Wtedy zauważysz, jak jego negatywna energia zamienia się w pozytywną.

Leave a Reply