5 rzeczy z męskiej garderoby, które są bardziej odpowiednie dla kobiet

Odkąd Yves Saint Laurent dał kobiecie smoking, kobiety stały się odważniejsze i bardziej demokratyczne. O tyle bardziej demokratyczne, że chętnie pożyczają coraz więcej nowych rzeczy z męskiej garderoby. A wiele z tych rzeczy wygląda znacznie lepiej na kobietach. Oto 5 dowodów.

1. Biała koszula

Dla mężczyzn biała koszula to po prostu biała koszula. A dla kobiet to naprawdę stylowe znalezisko. Bo koszula jest niezbędna w codziennym życiu, idealna w biznesowym casualowym stylu i szykowna w wieczorowej stroje z zapierającą dech w piersiach spódnicą.

2. Kurtka bomberka

Dziewczyny, które zakochały się w bombowcach całym sercem, nie zdają sobie sprawy, że to nie tylko męska odzież, ale pierwotnie były mundurem wojskowym. I czy ta wiedza jest ważna, gdy oversize bombowiec doskonale eksponuje kobiecą kruchość i prowokuje kobiecość.

3. Czapka z nausznikami

Czapka z nausznikami przeszła z kategorii kombinezonów myśliwskich do kategorii unisex. A dziś jest prawdziwym must-have sezonu zimowego, który dziewczyny wolą bardziej niż mężczyźni. Bez względu na to, jak paradoksalnie to zabrzmi, taki strój wygląda stylowo, kobieco i romantycznie.

4. Marynarka oversize

Marynarka oversize, jakby z męskiego ramienia, przeżywa kolejny szczyt swojej popularności. Dziewczęta noszą ją szeroko rozpiętą – do topów i staników, i tylko na nagie ciało, tworząc wyszczuplający pion. A takie damskie obrazy wyglądają naprawdę stylowo i nowocześnie.

5. Spodnie garnitur

Wracając do pana Laurenta, warto jeszcze raz podziękować mu za możliwość ponownego wyrażenia przez kobiety swojej seksualności i elegancji. Z sezonu na sezon projektanci nie przestają powtarzać swojego wspaniałego kolegi. Jeśli jeszcze nie przymierzałeś tych męskich strojów, teraz jest na to czas.