5 rzeczy, na które Francuzki nie wydają pieniędzy

Francuzki znane są na całym świecie ze swojego nienagannego gustu i eleganckiego stylu. Są wolni, pewni siebie i zebrani. Muszą się wiele nauczyć! Oto lista pięciu rzeczy, na które Francuzki nie wydają pieniędzy i nadal wyglądają niesamowicie.

1. Syntetyki

Francuzki preferują miękkie i wysokiej jakości tkaniny pochodzenia naturalnego. Noszenie ubrań z wyraźnym syntetycznym połyskiem jest uważane za złą formę. Woleliby raczej zadowolić się prostym i zrozumiałym stylem, dyskretnymi kolorami, niż wydawać pieniądze na jednorazowe błyszczące stroje.

2. Tania odzież wierzchnia

Większość francuskich kobiet tworzy swoje obrazy z drogiej i wysokiej jakości odzieży wierzchniej. Uważają, że jeśli płaszcz wygląda źle, żadne ubranie pod nim nie uratuje obrazu. Noszą wysokiej jakości, solidne rzeczy przez kilka lat i nie wyrzucają co sezon pieniędzy na „towar konsumpcyjny”.

3. Buty z niestabilnymi obcasami

Pod buty zimowe z niestabilnymi obcasami to przede wszystkim botki. Większość kobiet we Francji nie nosi szpilek, naprawdę doceniają wygodę i nie uważają za konieczne, aby czuć się niekomfortowo w celu uzyskania bardziej atrakcyjnego wyglądu. Francuzki wybierają trampki i buty na średnim obcasie.

4. Biustonosz push-up

Biustonosz push-up optycznie powiększa biust, koryguje jego kształt, jednak większość Francuzek jest przekonana, że ​​jest to nieudana decyzja dla pewnej siebie kobiety. Miękka i przyjemna w dotyku koronka prezentuje się znacznie lepiej niż modele ze sztucznym wypełnieniem.

5. Ścisła dieta

Francuzki nie liczą kalorii i nie ograniczają się do samych sałatek. Jedzą co chcą, ale znają swój limit, co nie pozwala im przytyć. Nie będą wydawać gotówki na drogie diety. Nawyk jedzenia małych, zróżnicowanych porcji, staranne przeżuwanie każdego kawałka to jedna z najprostszych inwestycji w długoterminowe zdrowie.