5 rzeczy, które są nieaktualne, ale niektóre kobiety nadal je noszą.

Trendy w modzie zmieniają się dość często na świecie, ale jest wiele rzeczy, które na zawsze wyszły z mody. Polki często nie podążają za modowymi trendami i przez lata noszą to, co uznawane jest na świecie za zły gust. Przyjrzyjmy się, jakie rzeczy są obecnie uważane za zły gust, ale Polki nadal je noszą.

1. Strój w jednolitym kolorze

Od wielu sezonów z rzędu wszyscy światowi styliści upierają się, że ubrania w jednym kolorze są oznaką złego gustu. Według współczesnych kanonów ubrania, buty i dodatki nie powinny być w tym samym tonie. Wyjątkiem może być tylko dobrze przemyślany obraz, w którym nacisk zostanie położony na biżuterię, torbę, szalik, rękawiczki lub inne.

2. Czarne buty

Większość kobiet uważa czarne buty za eleganckie. Uważa się również, że czarne buty nadają się do wszystkiego. To wielkie nieporozumienie, ponieważ czarne buty mogą rozdzielić obraz, czyli podzielić go na górę i dół. Jeśli lubisz nosić piękne buty, styliści powinni wybrać beżowe odcienie, które wyglądają naturalnie i harmonijnie.

3. Błyszczące stroje

Kobiety powinny zrozumieć, że swoim blaskiem nie mogą zaćmić słońca. Jeśli użyjesz tego wszystkiego z umiarem, będzie świetnie. Ale niekontrolowane i nadmierne użycie błyszczących elementów na obrazie to kompletny zły gust we wszystkich światowych trendach.

4. Złota biżuteria

Im więcej złota ma kobieta, tym wyższy status, bogatsza i ważniejsza jest – nie. Należy zauważyć, że takie nadmierne noszenie złotej biżuterii powoduje, że obraz jest tańszy.

5. Imitacje znanych marek

Imitacje znanych marek to zły ton, niezależnie od tego, czy mówimy o torebkach, czy butach. Lepiej mieć tańszą, ale autentyczną torebkę od lokalnego producenta, niż kiepskiej jakości imitację.

Czytaj więcej: 5 rzeczy, które zmieniają kobietę „po 50” w babcię!