5 rodzajów niezwykłych fryzur, które musisz wypróbować po 30 roku życia!

Każda kobieta stara się wyglądać młodo i elegancko niezależnie od wieku. Odpowiednio dobrana fryzura potrafi zdziałać cuda. Potrafi odmłodzić właścicielkę i podkreślić jej godność. Dlatego musisz rozważyć 5 stylowych fryzur, jeśli masz już ponad 30 lat.

Kaskada

Ten rodzaj fryzury jest poszukiwany zarówno wśród młodych dziewcząt, jak i kobiet powyżej 30 roku życia. Doskonale koryguje rysy twarzy, a także niesamowicie odmładza wizerunek każdej kobiety. Dobrze prezentuje się na prostych i falowanych włosach, dodając fryzurze objętości. Stylizacja nie wymaga interwencji salonu fryzjerskiego i jest szybko wykonywana w domu za pomocą suszarki do włosów.

Kaskada z przedziałkiem

Ta fryzura jest jedną z odmian kaskadowej fryzury. Fryzura na każdy gust jest wykonywana bez większego wysiłku, chociaż fryzura dodaje dodatkowej objętości i wygląda naturalnie nawet bez stylizacji.

Asymetryczne fryzury

Ten rodzaj fryzury wygląda szczególnie efektownie na prostych włosach średniej długości. Jeśli masz dość kręconych fryzur, wybierz tę specjalną fryzurę. Odmłodzi Cię i doda szczególnego uroku Twojemu wizerunkowi.

Garcon

Elegancki wygląd uzyskano dodając grzywkę. Jest bardzo łatwa do ułożenia, wystarczy rozczesać włosy. Możesz nadać pasmom włosów lekkości i objętości za pomocą gradacji i utrwalić fryzurę lakierem do włosów.

Pixie

W tym roku trendy w strzyżeniu zwracają naszą uwagę na pixie. Ma ogromną zaletę, a mianowicie tworzenie dodatkowej objętości włosów na czubku głowy. Ułożenie tej fryzury jest bardzo proste za pomocą pianki do włosów.

Eksperymentowanie ze strzyżeniem nie powinno Cię przerażać. Ponieważ tylko wypróbowując kilka modeli, zdasz sobie sprawę, która fryzura jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Przedstawione powyżej modele są zdecydowanie odpowiednim wyborem, bez względu na wiek. Pomogą Ci wyglądać naturalnie, modnie i bardzo młodo. Znacznie wzrośnie Twoja samoocena i staniesz się obiektem podziwu innych.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!