5 prostych i modnych fryzur, które zrobisz w ciągu 5 minut

Typowy poranek dla wielu kobiet zaczyna się od chęci dłuższego snu. Jeśli chcesz dłużej spać, nie martwiąc się o rozczochrane włosy, zdobądź fryzurę niewymagającą stylizacji. Oto 5 fryzur, które uratują cię w tym sezonie.

1. Fryzura shaggy

Krótka, kudłata fryzura wygląda wdzięcznie, niedbale I stylowo – dokładnie to, co jest teraz modne. Jest świetna z grzywką I bez, ale długie grzywki dają możliwość eksperymentowania ze stylizacją. Fryzura wygląda romantycznie I naturalnie, a naturalność to główny trend ostatnich sezonów.

2. Fryzura gavroche

Wśród dziesiątek modnych fryzur w 2022 roku fryzura gavroche z pewnością wyróżnia się naturalnością, prostotą I kobiecością. Taka fryzura wygląda romantycznie, stylowo I autentycznie. A co najważniejsze, fryzura nie wymaga korekty.

3. Fryzura pixie

Pixie znów nabiera rozpędu, jest mało prawdopodobne, że ta fryzura zostanie skreślona. Modna I odważna fryzura wygląda niesamowicie atrakcyjnie I pomimo krótkiej długości podkreśla kobiecość każdej fashionistki. Ta fryzura łączy w sobie śmiałość z delikatnością I jest prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej I pewnej siebie kobiety.

4. Warstwowa fryzura carre

Fryzura warstwowa to oryginalna I efektowna fryzura, świetnie sprawdzi się u kobiet w dojrzałym wieku. Kaskada pozwala nadać włosom blasku I objętości, doskonale odmładza, nadaje wyrazistości obrazowi I odwraca uwagę od niedoskonałości. Istnieje wiele nowoczesnych odmian, które można bezpiecznie zastosować do każdego wyglądu.

5. Wydłużona fryzura carre

Ta fryzura to ucieleśnienie młodości i kobiecości, pasuje do wszystkich kobiet, jest uniwersalna i łatwa w utrzymaniu. Fryzura carre ma wiele wariantów: z grzywką lub bez, do uszu lub do szyi, klasyczna lub na schodach, do włosów prostych lub falowanych. Ale najlepsza jest warstwowa fryzura na dlugie wlosy.