5 pięknych fryzur dla brunetek na krótkie i średnie włosy

Pięknego zadbanego wizerunku nie da się stworzyć bez modnej i stylowej fryzury. Wybór zależy od wielu niuansów, ważny jest wiek, status, typ twarzy, budowa włosów. Ponadto ważny jest kolor włosów. Jeśli weźmiesz pod uwagę wszystkie te punkty, możesz podkreślić piękno twarzy i włosów oraz zaprezentować je w jak najlepszym świetle. Ale jakie fryzury są najlepsze dla brunetek?

1. Krótkie fryzury dla brunetek

W ostatnich latach coraz więcej kobiet rezygnuje z długich fryzur na rzecz krótkich fryzur, które łatwo ułożyć np. pixie, garcon czy pixie-bob. Te fryzury podkreślają rysy twarzy i są prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.

2. Fryzury dla brunetek o średnich włosach

Najmodniejszym wariantem dla średnich włosów jest fryzura typu bob-carre. Strzyżenie typu bob-carre łączy w sobie zalety obu fryzur. Fryzura dobrze prezentuje się na twarzy każdej kobiety, pasuje do każdego stroju, a co najważniejsze ukrywa zmarszczki mimiczne, trądzik, plamy starcze i inne niedoskonałości skóry.

3. Fryzury dla brunetek na długie włosy

Długie fryzury wyglądają elegancko, kobieco i efektownie. Styliści uważają, że stylowa i efektowna fryzura niekoniecznie wymaga skomplikowanej aranżacji. W istocie wystarczy trochę wyprostować włosy i o nie zadbać. W ostatnich latach modne stały się długie fryzury i długie boczne grzywki.

4. Warstwowe fryzury dla brunetek

Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych włosów o większej objętości. Nic dziwnego, że fryzury są bardzo popularne po 40 latach, kiedy włosy stają się cienkie i rzadkie. Niezależnie od tego, czy masz długie, czy krótkie włosy, fryzura na schodach pomoże Ci nadać im idealny kształt.

5. Nowoczesne fryzury dla brunetek

Kwadratowa fryzura dla średnich włosów wygląda świeżo, kobieco i elegancko. Fryzura doskonale oprawia owal twarzy, odmładza twarz i dodaje świeżości całemu spojrzeniu. Istnieje wiele odmian tej fryzury, ale polecamy wersję z grzywką, ponieważ grzywka ukrywa zmarszczki na czole.