5 oznak, że on już cię nie kocha

CZEGO NIE WYPADA MÓWIĆ PRZY UKOCHANYM MĘŻCZYŹNIE.

Czy powiedziałeś ukochanemu, że jego matka jest intrygująca? Możesz już zbierać rzeczy! Żaden mężczyzna nie będzie tolerował takiego stosunku do osoby, która go wychowała. Nie wiem nawet, czy masz szansę na przebaczenie.

 Oczywiście relacje powinny być poufne, ale powinnaś pomyśleć, co mówisz, jeśli chcesz, aby rozmowa była konstruktywna, a nie destruktywna.

 Złota zasada, która obowiązuje pod każdym względem: zawsze unikaj słów, które go ranią. Jeśli nie będziesz tego przestrzegała, wcześniej czy później stracisz go na zawsze. Ale to nie wszystko. Warto zwrócić uwagę na kilka innych aspektów. Obejrzyj ten film do końca, a nauczysz się 5 tematów w rozmowie z mężczyzną.

 Nigdy nie rozmawiaj o byłych partnerach.

 Złotą zasadą w związku jest, aby nigdy nie mówić o byłych partnerach, chyba że zostaniesz o to poproszona. Twój obecny mężczyzna raczej nie będzie szczęśliwy, słysząc, jak piękny był twój były i jak dobry był w łóżku. Również mężczyzna nie powinien znać odwrotnej informacji: jak źle było w poprzednich związkach. Jeśli zaczniesz rozmowę na ten temat, twój mężczyzna zapyta: „Dlaczego ciągle o nim myślisz?”

 Nigdy nie mów niczego, co mogłoby podważyć jego samoocenę.

Ego mężczyzny to jego najgłębiej skrywane wartości. Zawsze będzie dumny ze swojej osobowości i umiejętności dbania o siebie i swoją ukochaną. Oczywiste jest, że on również popełnia błędy, ale nigdy nie będzie tolerować moralizacji i upokorzenia ze strony kobiety. Nawet niewielki błąd może podważyć jego pewność siebie. Ostatecznie jego męskie ego jest bardzo wrażliwe i potrzebuje twojego wsparcia. Kiedy zauważysz, że coś mu nie wychodzi, spróbuj go wesprzeć. Jeśli nie może polegać Twoim wsparciu, jest mało prawdopodobne, że będzie chciał cię zobaczyć obok siebie, kiedy wszystko będzie się układać w jego życiu.

 Nie mów złych rzeczy o jego matce.

Prawdziwy mężczyzna zawsze opiekuje się matką. Nie zapominaj, że przed tobą zajęła pierwsze miejsce w jego życiu. W życiu mężczyzny to duży krok w zaufaniu nieznajomej kobiecie i oddanie jej uczuć. Dlatego nie mów nic złego o jego matce. Jeśli popełnisz tak poważny błąd, stracisz go. Mężczyzna zawsze okaże miłość i troskę w stosunku do tej, która go wychowała. Pomyśl kilka razy, zanim powiesz coś o jego matce.

 Nie mów mu o swojej niewierności w poprzednich związkach.

Jeśli nie byłaś wierna w poprzednim związku, nie mów mu o tym. Jeśli dowie się, że jesteś do tego zdolna, z pewnością pomyśli, że spotka go ten sam los.

Zostaw to w tajemnicy, aby ci ufał i nie był zbyt zazdrosny ani niespokojny, kiedy gdzieś bez niego wyjeżdżać.

 Jeśli zarabia mniej niż ty, nie mów o tym.

Uwierz mi, doskonale o tym wie, więc nie przypominaj o tym. Nawet jeśli w niego nie wierzysz, udawaj, że go rozumiesz i uwierz, że wkrótce znajdzie lepiej płatną pracę. Powiedz mu, że zasługuje na wyższą pensję i zainspiruj go do zmiany życia. Trochę cierpliwości, a zobaczysz, że wszystko zmieni się na lepsze.

Leave a Reply