5 odcieni blondu, które natychmiast Cię odmłodzą!

Kolor włosów jest równie ważny jak sama fryzura. Odpowiedni odcień może usunąć lata z twarzy lub wręcz przeciwnie, sprawić, że będziesz wyglądać starzej. Nic dziwnego, że ostatnio coraz więcej kobiet farbuje włosy na blond. Blond odmładza twarz, odświeża wizerunek kobiety i dobrze ukrywa niedoskonałości cery. Zobaczmy razem, które kolory są najlepsze do odmłodzenia się!

Platynowy blond

Siwe włosy nie są powodem do zmartwień i niepokoju. Wszystkie kobiety prędzej czy później siwieją. A jeśli wcześniej kobiety chodziły do ​​salonu, aby ukryć siwe włosy, teraz idą tam, aby je podkreślić. Co więcej, w ostatnich latach coraz więcej kobiet farbuje włosy na biało (skandynawski blond) – jak piękna Elsa z filmu Kraina Lodu czy Emilia Clarke z Gry o Tron.

Naturalny blond

Blond oferuje Ci najbogatszą i najdelikatniejszą paletę odcieni – począwszy od prostych tonów, a skończywszy na wyrafinowanych, wyrazistych, ale nie przytłaczających odcieniach. A jednak proponujemy wybór naturalnych odcieni blondu, które ukrywają niedoskonałości twarzy i sprawiają, że wyglądasz bardziej kobieco. Ten odcień dobrze wygląda zarówno na kobietach o ciepłej, jak i chłodnej karnacji.

Truskawkowy blond

Truskawkowy blond to jeden z najpopularniejszych odcieni włosów ostatnich lat. Kolor ma inne nasycenie, które stopniowo ewoluuje od ledwo wyczuwalnych tonów do bardzo intensywnych tonów. Wyobraź sobie połączenie bladoróżowych tonów z szampańsko-złotym opalizującym kolorem! Ten odcień odmładza twarz i bardzo łatwo nakłada się go na siwe włosy.

Zimny blond

Ostatnio coraz więcej kobiet farbuje włosy na blond. Blond odmładza twarz, odświeża wizerunek i dobrze ukrywa niedoskonałości cery. Ten kolor jest naturalnym uzupełnieniem siwych włosów, więc świetnie wygląda po 50 roku życia. Siwy odrost nie będzie widoczny na tle blond pasemek. Ten styl pokochały nie tylko dojrzałe kobiety, ale także młode kobiety, które chcą wyglądać stylowo.

Blorange

Blorange to delikatna mieszanka blondu i pomarańczy, przypominająca brzoskwiniowy kolor i jest jednym z najbardziej wyrazistych pastelowych tonów. Blorange proponuje Państwu zróżnicowaną i stylową paletę odcieni – począwszy od tonacji tradycyjnych, a skończywszy na wyrazistych odcieniach.