5 obszernych pomysłów na fryzury, aby poczuć się świeżo w tym sezonie

Wiemy, że chcesz cieszyć się słońcem bez uczucia przygniatania. Aby mieć już odpowiedni nastrój, proponujemy przygotować się na lato i uzyskać stylową i obszerną fryzurę. Wybór jest ogromny, więc wybór odpowiedniej opcji do Twojego stylu, wizerunku i struktury włosów nie jest trudny.

Pofalowany bob

Spektakularny, wydłużony, falisty bob to główny trend tegorocznego lata. Średniej długości, bujne loki są odpowiednie dla wszystkich kobiet bez wyjątku. Taką fryzurę można nosić w dowolnej formie: z prostym, bocznym rozstaniem lub asymetryczną fryzurą, w której wszystkie włosy są ściągnięte na jedną stronę. Upewnij się, że włosy zachowują naturalny styl. 

Strzyżenie warstwowe

Warstwowe fryzury są nie tylko żywe, ale także u szczytu popularności. Tego lata powinnaś wypróbować odważną i obszerną fryzurę, aby całkowicie odświeżyć swój wygląd i przywrócić naturalną objętość włosów. Idealna wersja wielowarstwowej fryzury pozwoli nawet najcieńszym włosom wyglądać obszernie, pięknie i elegancko. A co najważniejsze – z taką fryzurą nie będziesz mieć problemów ze stylizacją.

Krótkie i średnie fryzury odpowiednie dla kobiet o kręconych włosach

Loki to główny trend obecnego sezonu letniego. Jeśli masz naturalnie proste włosy, powinnaś pomyśleć o długotrwałej stylizacji lub często używać lokówki. Loki są zawsze piękne i bardzo obszerne, a na krótkich, a nawet średnich fryzurach ta fryzura wygląda świetnie.

Fryzura pixie z grzywką

Obszerne pixie z wydłużoną grzywką to elegancki i młodzieńczy wizerunek energicznej damy. Przy takiej fryzurze przez całe lato zapomnisz o skomplikowanej stylizacji i nieuporządkowanych włosach. Ta fryzura jest idealna dla odważnych i aktywnych kobiet, które lubią wyglądać bardzo efektownie.

Kaskada

Dla kobiet o średnich i długich włosach specjalnie przygotowaliśmy najbardziej obszerną i najpiękniejszą fryzurę – kaskadę. Bujna fryzura gwarantuje oszałamiający wygląd przez całe lato. Dzięki tej fryzurze cienkie i rzadkie włosy będą wyglądać bardzo atrakcyjnie, a co najważniejsze, możesz wykonać nawet najbardziej odważną fryzurę, której wcześniej bałaś się zrobić.

Eleganckie fryzury z dużą objętością na lato tego roku, gwarantują wszystkim kobietom atrakcyjny i modny wygląd, za którym wszyscy oszaleją. Wybierz opcję, która Ci odpowiada i już teraz przygotuj się na ciepły sezon.