5 nowoczesnych sekretów, które pomogą Ci optycznie wydłużyć szyję: Ty też musisz je wypróbować!

Nie każdemu pisane jest urodzić się z „łabędzią szyją”, ale każdy może przy pomocy małych sztuczek zbliżyć się do ideału. Długa szyja wygląda wdzięcznie i atrakcyjnie. Panie z długimi szyjami zawsze kojarzą się z łabędziami. Jednak nie każda kobieta jest naturalnie obdarzona takim bogactwem. Na szczęście istnieje wiele technik wizualnych, które pomagają uczynić tę część ciała piękniejszą i bardziej kobiecą. Podzielimy się z Tobą najprostszymi i najskuteczniejszymi sposobami.

Ubrania z dużym dekoltem

Im głębszy dekolt na bluzce, sukience czy swetrze, tym dłuższa będzie się wydawała Twoja szyja. Jeśli dodasz tutaj kilka długich pionowych linii, podwoisz efekt. Nawiasem mówiąc, ta zasada działa również na figurę jako całość: pulchne dziewczyny, a także niskie panie, powinny zrezygnować z poziomego paska na rzecz pionowego. Wiele celebrytów stosuje tę technikę, na przykład aktorka Eva Longoria, której wzrost wynosi zaledwie 157 centymetrów.

Rozpięta koszula

Tylko dlatego, że w twoim biurze obowiązuje ścisły dress code, którego musisz przestrzegać, nie oznacza, że ​​nie możesz być stylowa. W przypadku braku dekoltu para rozpiętych guzików na koszuli pomoże wydłużyć szyję. W ten sposób wizualnie narysujesz sylwetkę w kształcie litery V, która przybliży Cię do pożądanego efektu.

Kucyk

Styliści zapewniają, że włosy związane w kucyk stworzą efekt liftingu i optycznie wydłużą szyję.

Długie kolczyki

Wiele kobiet nie docenia siły akcesoriów w kreowaniu odpowiednich strojów. Zdecyduj się na długie kolczyki. Pozwolą stworzyć dodatkową pionową przestrzeń w okolicy szyi, co wydłuży ją wizualnie.

Beżowy kolor

Beżowe odcienie w górnej części sprawią, że ubrania staną się przedłużeniem Twojej skóry. Natomiast kontrastujące czarne ubrania z krótkim dekoltem optycznie wzmocnią tę cechę i dodadzą nieprzyjemnych emocji, gdy spojrzysz na swoje odbicie w lustrze.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!