5 modnych, odmładzających fryzur dla kobiet po 40-tce.

Długie, lśniące i gęste włosy to niezaprzeczalny znak kobiecości. Ale z wiekiem zanikają, stają się kruche, trudne do stylizacji i coraz bardziej nieporządne. Takie włosy nie ozdobią żadnej kobiety. Wizażyści jednogłośnie powtarzają – kobietom po 40 roku życia lepiej jest robić stylowe krótkie fryzury i obszerne stylizacje dla włosów średniej długości.

1. Fryzura kok

Luźny warkocz, niedbale wypuszczone kosmyki na czole i kościach policzkowych tworzą kobiecy i romantyczny look. Ukośne, a nie grube grzywki pomogą ukryć pierwsze zmarszczki na czole iw kącikach oczu, dodadzą zuchwałości i entuzjazmu. Dodatkowo możesz wpleść w warkocz wstążkę i w ten sposób wprowadzić do wizerunku dodatkowy stylowy dodatek.

2. Fryzura pixie

Atrakcyjna, jasna i odważna pixie podbiła serca wszystkich kobiet na świecie. Praktyczność i wszechstronność tej fryzury została potwierdzona przez wielu stylistów. Rzadkie włosy są bardzo trudne do zwiększenia objętości, ale stylowa pixie na pewno to zrobi.

3. Fryzura messy bob

Bob to klasyczna fryzura, która w ostatnich latach stała się bardzo zróżnicowana. Długość, szczegóły dobierane są indywidualnie – dlatego fryzura jest absolutnie uniwersalna. Bez względu na typ twarzy, wiek, wagę, styl, możesz wybrać własną wersję pięknej fryzury. Warstwowy bob to jedna z najpopularniejszych fryzur w tym sezonie.

4. Fryzura bob-carre

Bob-carre to elegancka, stylowa, efektowna fryzura dla wszystkich grup wiekowych. Połączenie fryzur typu bob i carre zapewnia doskonałą objętość u nasady włosów, wygląda naturalnie, naturalnie, łatwo się układa. Możesz eksperymentować ze stylizacją, dobrze wygląda z różnymi rodzajami grzywki.

5. Fryzura warstwowa

Fryzura warstwowa to oryginalna i efektowna fryzura, świetnie sprawdzi się u kobiet w dojrzałym wieku. Kaskada pozwala nadać włosom blasku i objętości, doskonale odmładza, nadaje wyrazistości obrazowi i odwraca uwagę od niedoskonałości. Istnieje wiele nowoczesnych odmian, które można bezpiecznie zastosować do każdego wyglądu.