5 łatwych fryzur, które wyglądają na drogie

Większość współczesnych kobiet preferuje nie długie włosy, ale średnie i krótkie. I to dość łatwe do wytłumaczenia. Rzeczywiście, jak pokazuje praktyka, przy ostatnich opcjach pojawia się najmniej problemów. Takie fryzury są bezpretensjonalne, a przy należytej staranności zawsze wyglądają nowocześnie i kobieco. Dla tych Pań, które również nie chcą tracić czasu na stylizację włosów, przygotowaliśmy fryzury niewymagające stylizacji.

1. Fryzura messy bob

Fryzura bob jest jedną z najbardziej cenionych fryzur na świecie. Fryzura jest uniwersalna, pięknie prezentuje się na twarzy każdej kobiety i można ją dopasować do każdego stroju. A najmodniejszym wariantem jest fryzura messy bob. Taka fryzura dodaje włosom większej objętości i nie wymaga stylizacji, ponieważ włosy domyślnie są rozczochrane.

2. Klasyczna fryzura carre

Choć wygląda na idealnie wypielęgnowaną, fryzura carre jest łatwa do ułożenia. Carre ma wiele odmian: z grzywką lub bez, do uszu lub do szyi, klasyczne lub na schodach, do włosów prostych lub falowanych. Warianty z grzywką dobrze kryją zmarszczki i dodają odważnego spojrzenia, a te bez grzywki odsłaniają czoło, przenoszą uwagę na oczy i nadają współczesny wygląd.

3. Fryzura shaggy

Krótka, kudłata fryzura wygląda wdzięcznie, niedbale i stylowo – dokładnie to, co jest teraz modne. Jest świetna z grzywką i bez, ale długie grzywki dają możliwość eksperymentowania ze stylizacją. Fryzura wygląda romantycznie i naturalnie, a naturalność to główny trend ostatnich sezonów.

4. Fryzura pixie

Pixie znów nabiera rozpędu, jest mało prawdopodobne, że ta fryzura zostanie skreślona. Modna i odważna fryzura wygląda niesamowicie atrakcyjnie i pomimo krótkiej długości podkreśla kobiecość każdej fashionistki. Ta fryzura łączy w sobie śmiałość z delikatnością i jest prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.

5. Fryzura garcon

Dziś każda kobieta może nosić krótką fryzurę, w chłopięcym stylu, nie tracąc przy tym swojej elegancji i kobiecości. Taka fryzura jest świeża, nowoczesna, stylowa i jest idealnym wyborem dla zdecydowanych i pewnych siebie kobiet. Fryzura garcon jest idealna dla kobiet o delikatnych rysach twarzy i kruchej budowie ciała, ale mniej odpowiednia dla kobiet pulchnych.