5 kolorów włosów, o których powinnyśmy raz na zawsze zapomnieć!

Zły kolor włosów może łatwo dodać dodatkowe lata do twojego wieku. Dlatego wybierając odcień, musisz zwrócić uwagę nie tylko na trendy w modzie, ale także wziąć pod uwagę swój styl i status społeczny, kolor oczu, kolor skóry, a nawet preferencje kolorystyczne w ubraniach. Ale jest kilka kolorów włosów, których zawsze należy unikać.

1. Czarny

Z wiekiem naturalny rumieniec znika, skóra staje się jaśniejsza, a kontrast między bladą twarzą a czarnymi włosami zaczyna wyglądać nienaturalnie. Czarne włosy mają jeszcze jedną podstępną cechę. Gdy tylko włosy zaczynają rosnąć u nasady, siwe włosy rzucają się w oczy i zdradzają prawdziwy wiek kobiety. Ale miękki ombre na włosach naturalnych brunetek odświeża i zmiękcza rysy twarzy. Zobacz, jak ładna jest Penelope Cruz z blond pasemkami we włosach.

2. Szaro-żółte pasemka

Ale nie myśl, że lekkie kolory zawsze wyglądają młodziej. Ważne jest, aby nie pomylić się z odcieniem podświetlenia. Kiedy współgra z naturalnym kolorem włosów, wypada świetnie. Kiedy się kłóci, nie wygląda zbyt dobrze. Spójrz na te zdjęcia przed i po. Po farbowaniu dziewczyny zaczęły wyglądać bardziej stylowo. Ale teraz dziewczyny nie wyglądają tak młodo jak wcześniej.

3. Zimny blond

Zmiany związane z wiekiem zostaną podkreślone zarówno bielą, jak i czernią. Skoncentruj się na naturalnym tonie. Odcienie platyny, a nawet sztuczne siwe włosy stały się tak modne, że wiele kobiet nie zastanawia się, czy taka kolorystyka im odpowiada. Zimny ​​odcień blond włosów sprawia, że ​​skóra jest szara i pozbawiona życia, dodaje N lat. Ale ciepłe pszeniczne, złote i miodowe tony łagodzą rysy twarzy, odmładzają.

4. Nienaturalne kolory

Czasami dusza potrzebuje wakacji, jasnych kolorów, tęczowego nastroju. W takim pośpiechu niektóre kobiety podejmują zdecydowaną decyzję o farbowaniu włosów na czerwono, zielono, a nawet na niebiesko. Ale dobry stylista nigdy nie ulegnie takiemu klientowi. W każdym razie wybór odcienia, który się nie starzeje, zajmie dużo czasu. Nienaturalne zimne kolory podkreślają szarawy odcień skóry, dodają lat.

5. Siwe włosy

Siwe włosy mogą uzyskać szlachetny i nowoczesny wygląd, jeśli zostaną całkowicie rozjaśnione i przefarbowane na nasycony i jednolity odcień siwizny. Taka fryzura wygląda o wiele bardziej elegancko i kobieco niż pół-siwe włosy. Ale tylko wtedy, gdy zastosuje się technikę balayage w celu uzyskania efektu platyny. Bez efektu platyny skóra wygląda na zmęczoną, a włosy są zaniedbane.