5 kolorów włosów, które sprawią, że będziesz wyglądać młodziej!

Z wiekiem włosy stają się szare. Siwienie jest nieuniknione i każda kobieta zmaga się z tym zjawiskiem na swój sposób. Niektóre kobiety rezygnują i akceptują zmiany związane z wiekiem jako coś naturalnego, podczas gdy inne starają się odwrócić losy na swoją korzyść. I im się to udaje! Sekret polega na doborze odpowiedniego odcienia! Oto 5 odcieni włosów, które odmładzają twarz i ukrywają siwe włosy.

Szary

Kolor włosów jest równie ważny jak sama fryzura. Unikaj ciemnych odcieni, które podkreślają niedoskonałości skóry, na rzecz jasnych odcieni, uzyskiwanych dzięki nowoczesnym technikom farbowania włosów, takim jak balejaż, szatusz, ombre itp.

Zimny blond

Ostatnio coraz więcej kobiet farbuje włosy na blond. Blond odmładza twarz, odświeża wizerunek i dobrze rozrzedza niedoskonałości cery. Ten kolor jest naturalnym uzupełnieniem siwych włosów. Siwe włosy nie będą widoczny na tle blond włosów.

Ciepły blond

Blond oferuje Ci najbogatszą i najdelikatniejszą paletę odcieni – począwszy od prostych tonów, a skończywszy na wyrazistych, ale nie przytłaczających odcieniach. I nie zapomnij o nowoczesnych technikach farbowania włosów, takich jak ombre czy balejaż. Wyróżnią Cię z tłumu i nadadzą Twoim włosom blasku, na jaki zasługują.

Karmel

Karmel to idealny wybór dla Pań, które chcą wymazać z twarzy kilka lat. Odcień rozjaśnia skórę i jest szczególnie odpowiedni dla kobiet o ciepłych odcieniach skóry (rumiana twarz lub twarz z piegami).

AirTouch

AirTouch jest idealny dla blondynki. AirTouch jest uważany za naturalną technikę farbowania włosów, w której praktycznie nie ma kontrastów, ponieważ miesza się różne odcienie oparte na tym samym odcieniu.