5 kolorów włosów, które nigdy nie wyjdą z mody

Większość kobiet boi się  eksperymentować z kolorem włosów. Farbowanie włosów to najszybszy sposób na radykalną zmianę wizerunku, możliwość ukrycia siwych włosów i przemiany na lepsze.

Obecnie istnieje wiele różnych technik koloryzacji włosów, które pozwalają wyglądać tak naturalnie i atrakcyjnie, jak to tylko możliwe. Istnieją jednak rodzaje koloryzacji, które nigdy nie wyjdą z mody.

Balejaż

Gdy tylko pojawił się ten rodzaj kolorystyki z delikatnym i oryginalnym przejściem kolorystycznym, podbił serca wielu kobiet. Jego popularność polega na tym, że świetnie nadaje się do każdego rodzaju włosów i fryzury, a ponadto nie wymaga częstych wizyt w salonie i drogich kosmetyków do włosów.

W wyniku farbowania włosów techniką balejaż fryzura kobiety nabiera szczególnego szyku i elegancji. Włosy mienią się naturalnymi refleksami, dzięki czemu wygląd jest doskonały.

Szatusz

Po farbowaniu włosów techniką szatusz fryzura wygląda jak najbardziej naturalnie. Wygląda to na to, że kobieta wróciła z drogiego nadmorskiego kurortu, gdzie jej włosy były nieco spalone pod palącymi promieniami słońca. W wyniku barwienia nie występują przejścia kontrastowe ani przeskoki kolorów.

Air Touch

W procesie tego rodzaju farbowania włosów fryzjer stale współpracuje z suszarką do włosów. Dzielenie masy włosów na kilka stref i dmuchanie suszarką do włosów pozwala mistrzowi wybrać pasma do farbowania. Technikę Air Touch mogą stosować zarówno blondynki, jak i brunetki.

Cream soda

Nazwa tej metody koloryzacji włosów jest ściśle związana z odcieniem napoju gazowanego. Ta metoda jest szczególnie dobra w przypadku cienkich i rzadkich włosów, ponieważ farbowanie na złoty, złototawy lub  karmelowy odcień nadaje włosom dodatkową objętość. Fryzura wygląda ciekawie dla kobiet, które decydują się połączyć technikę balejaż z techniką cream soda.

Jasne, kolorowe pasemka

To okazja do wyrażenia swojej indywidualności. Bieżący rok dyktuje trendy na nienaturalne odcienie: jasnoróżowy, niebieski, szary, turkusowy.

W ten sposób rozważane rodzaje farbowania włosów można bezpiecznie zastosować: wkrótce nie wyjdą z mody, a może nigdy.