5 kolorów ubrań idealnych na lato

Wraz z nadejściem upału ulice pełne są jasnych kolorów. Chcesz być wyrazisty, widoczny i tworzyć nastrój dla innych. Oto 5 kolorów letnich ubrań, które sprawdzą się i będą noszone przez kobiety o dobrym guście. Dołącz do nich!

Różowy

W tym sezonie będziesz musiała patrzeć na świat przez różowe okulary. To prawda, nie dosłownie, tylko róż jest podstawą każdej letniej garderoby. Jeśli dodamy tutaj silny wpływ lat 2000, kiedy to kolor był jedynym mistrzem, wszelkie wątpliwości znikają same.

Dziś jednak róż nie jest już tak kwaśny jak 20 lat temu, ale bardziej powściągliwy – pudrowy i delikatny. Ale to nie czyni go mniej radosnym.

David Koma i Miu Miu wyróżniają się jasnymi mini spódniczkami, Loewe i Alexander McQueen – lekkimi sukienkami i topami, podczas gdy giganci Dior, Chanel i Prada nie godzą się na kompromisy i skupiają się na całkowicie olśniewającym wyglądzie.

Fuksja

Wybuchowa fuksja stała się głównym bohaterem Tygodni Mody w tym sezonie. W dużej mierze dzięki inicjatywie Valentino, Jacquemusa i Versace. A teraz widzimy Emily Ratajkowski obnoszącą się z ulicami Nowego Jorku w takiej marynarce i Bellę Hadid w spodniach w kolorze fuksji.

Biały

Na początku roku biel została ogłoszona przez projektantów nową czernią, co w pełni uzasadnia ten tytuł. Na zimowych ulicach kolor wyglądał pięknie, przeniósł się na wiosenne i oczywiście jest po prostu zobowiązany do dekorowania letnich ubrań.

Pomarańczowy

Kolejnym trendem sezonu jest pomarańczowy. Atrakcyjny i psotny, najlepiej nadaje się do letnich eksperymentów.

Na przykład Versace łączy go z jasną zielenią, Oscar de la Renta z niebieskim i żółtym, Acne Studios z lawendą i czerwienią. Bez zaskoczenia, wszystkie kombinacje wyglądają pięknie – kto by pomyślał, że kolor stanie się tak popularny!

Nasycony błękit

Nasycony błękit, według Pantonne’a, był popularny przez kilka sezonów z rzędu. I to nie jest wyjątek.

Jest szykowny w sukniach wieczorowych, co po raz kolejny potwierdziły Emporio Armani, Bottega Veneta i Alberta Ferretti. I prawie niezastąpiony w stylu biurowym, mówią Saint Laurent, Balmain i Coperni.