5 kobiet, których prawdziwy wiek jest szokujący

Współczesna kobieta chce być młoda i atrakcyjna – i w wieku 40, 50 i 60 lat. I tak, nowoczesne kobiety to potrafią. Pomagają nam moda i kosmetyki, jakość życia poprawia się z dnia na dzień, a średnia długość życia się wydłuża. Oto 5 kobiet, które wyglądają znacznie młodziej niż w rzeczywistości.

1. Seiko Matsuda

Seiko Matsuda to jedna z najpopularniejszych japońskich piosenkarek. Prawdziwy bożek swojego pokolenia. Seiko ma 59 lat. Wśród jej sekretów piękna jest odrzucenie tłustych potraw, słodyczy na rzecz żywności bogatej w kwasy omega i przeciwutleniacze.

2. Ernestine Shepherd

Trudno w to uwierzyć, ale ta babcia ma 85 lat. Ernestine Shepherd jest najstarszą mistrzynią kulturystyki w historii. 10 lat temu Ernestine nadal startowała w zawodach sportowych. Dziś już z nikim nie rywalizuje, ale pozostaje aktywna. Jej figura to efekt ciężkiej pracy przez 7 dekad.

3. Apasra Hongsakula

Apasra była pierwszą zdobywczynią tytułu Miss Universe w 1965 roku. A dzisiaj Apasra ma 74 lata. Zdjęcie po lewej zostało zrobione w 1965 roku, a po prawej w 2019 roku. Trzeba przyznać, że eksperci uważają, że nie byłoby to możliwe bez chirurgii plastycznej.

4. Risa Hirako

Risa Hirako to japońska topowa modelka. Ma 51 lat. W pewnym momencie dyskusje na temat jej wieku rozgorzały tak bardzo, że przesłała na Instagram film ze swoim identyfikatorem, potwierdzając, że urodziła się w 1971 roku.

5. Christie Brinkley

Christie ma 67 lat. Amerykańska modelka uważany jest za jeden z najatrakcyjniejszych modeli wszech czasów. W swojej 50-letniej karierze Christie pojawiła się na okładkach ponad 500 magazynów modowych. Najwyraźniej nie wie, jak to jest się zestarzeć, bo w wieku 67 lat nadal wygląda na 40 lat. Aktorka zdradza, że ​​to zasługa jej genów i aktywnego trybu życia. Christie od młodości była na diecie wegetariańskiej, ale teraz rozpieszcza się rybami i stara się jak najwięcej ruchu.