5 kobiecych fryzur z grzywką, które nigdy nie wyjdą z mody

Styliści uważają krótkie fryzury za najlepszy wybór w tym sezonie. Istnieje wiele odmian takich fryzur, każda ma swoje charakterystyczne cechy, zalety i wady. Jedną z najpopularniejszych krótkich fryzur ostatnich sezonów jest wspaniała fryzur z grzywką.

1. Fryzura Pixie

Ta fryzura wygląda idealnie z długimi grzywkami. Taki duet wygląda umiarkowanie odważnie, a jednocześnie efektownie i stylowo. Długie grzywki dodają obrazowi delikatności i kruchości. Dla pixies odpowiednie są różne rodzaje długich grzywek – ukośne, podarte, frezowane.

2. Fryzura Bob

Przycięty bob przypadnie do gustu tym, którzy lubią bardziej kobiece i delikatne modele. Bob zapewnia objętość w koronie, aw połączeniu z długimi grzywkami jest to po prostu arcydzieło. Obraz okaże się stylowy, atrakcyjny, skuteczny. Optymalny kształt grzywki w tym przypadku jest ukośny, ale można go stylizować na różne sposoby.

3. Asymetryczna fryzura

Asymetryczne fryzury to doskonały wybór dla tych, którzy potrzebują skorygować rysy twarzy, owal i inne niuanse wyglądu. Asymetryczna długość dobrze odwraca uwagę od nierównowagi, niedociągnięć, zmian związanych z wiekiem. Długie grzywki dodają ciekawego detalu asymetrycznej fryzurze.

4. Fryzura Shaggy

Krótka, kudłata fryzura wygląda wdzięcznie, niedbale i stylowo – dokładnie to, co jest teraz modne. Jest świetna z grzywką i bez, ale długie grzywki dają możliwość eksperymentowania ze stylizacją.

5. Fryzura Undercut

Fryzury, które sugerują ogolone obszary, zdecydowanie wyglądają odważnie i chwytliwie. Ci, którzy lubią zwracać na siebie uwagę, często wybierają właśnie takie modele. Długie grzywki pomogą zmniejszyć stopień ekstrawagancji i dodadzą delikatności.