5 kobiecych fryzur, które nigdy nie wyjdą z mody

Stylowa fryzura może zdziałać prawdziwy cud i zmienić kobietę na lepsze. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednią opcję, która zarówno ozdobi, jak i odmłodzi. Oto 5 fryzur, które nigdy nie wyjdą z mody.

1. Asymetryczna fryzura bob

Asymetria to klucz do romantycznego, kobiecego I ponętnego wyglądu. Taka fryzura nie pozostanie niezauważona. Fryzury z asymetryczną grzywką rekompensują brak objętości I dodają włosom świeżości I wyrafinowania.

2. Wydłużona fryzura carre

Ta fryzura to ucieleśnienie młodości I kobiecości, pasuje do wszystkich kobiet, jest uniwersalna I łatwa w utrzymaniu. Fryzura carre ma wiele wariantów: z grzywką lub bez, do uszu lub do szyi, klasyczna lub na schodach, do włosów prostych lub falowanych. Ale najlepsza jest warstwowa fryzura na dlugie wlosy.

3. Fryzura paz

A jeśli chcesz jeszcze bardziej romantycznej fryzury, wybierz fryzurę paz. Fryzura paz jest uważana za romantyczną, pretensjonalną i kobiecą fryzurę. Fryzura wygląda spektakularnie na kobietach, które mają długie, pełne wdzięku szyje i delikatne rysy twarzy.

4. Warstwowa fryzura

Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych włosów o większej objętości. Nic dziwnego, że fryzury są bardzo popularne po 40 latach, kiedy włosy stają się cienkie i rzadkie. Niezależnie od tego, czy masz długie, czy krótkie włosy, fryzura na schodach pomoże Ci nadać im idealny kształt.

5. Fryzura shaggy

Krótka, kudłata fryzura wygląda wdzięcznie, niedbale i stylowo – dokładnie to, co jest teraz modne. Jest świetna z grzywką i bez, ale długie grzywki dają możliwość eksperymentowania ze stylizacją. Fryzura wygląda romantycznie i naturalnie, a naturalność to główny trend ostatnich sezonów.