5 kobiece nawyki, które odrzucają mężczyzn. Sprawdź, czy też popełniasz te błędy

JAKIE KOBIETY ROZCZAROWUJĄ MĘŻCZYZN

Wiem, że to się rzadko zdarza, ale  są sytuacje, gdy mężczyzna jest rozczarowany kobietą, która na pierwszy rzut oka wydaje się idealna. Jest bardzo piękna, ale mężczyzna wciąż się nią nie interesuje. Zastanawiam się dlaczego?

Wiele dziewcząt tak desperacko zmaga się z ideałem piękna, że ​​całkowicie zapominają o rozwoju osobistym. Bez względu na to, jak bardzo mężczyźni kochają oczami, po pierwszej rozmowie znają całą Twoją istotę. Aby stać się godnym towarzyszem mężczyzny i zasłużyć na jego szacunek, nie wystarczy mieć nieskazitelny wygląd i piękną sylwetkę. Po obejrzeniu tego filmu dowiesz się, jakie 5 nawyków jest wyjątkowo irytujących dla mężczyzn.

Głupie zachowanie

Niektóre kobiety są przyzwyczajone do wiary, że mężczyźni kochają głupie dziewczyny, więc desperacko próbują udawać. Jeśli chcesz zdobyć sympatię mężczyzny, zapomnij o tym. Osoba pewna siebie nienawidzi głupoty i głupoty swojego wybranka. Prawdziwy mężczyzna wybiera na swoją partnerkę inteligentną kobietę, zdolną do prowadzenia rozmów na absolutnie każdy temat.

Kłamstwa i hipokryzja

Kiedy budujemy relacje, czy to przyjaźń, miłość czy biznes – uczciwość i szczerość powinny być najważniejsze. Zapomnij o kłamstwie i hipokryzji – to zdecydowanie nie są najatrakcyjniejsze cechy charakteru. Kiedy jesteś z mężczyzną, bądź sobą. Jaki jest sens ukrywania swojego prawdziwego ja?

Niedostępność

Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, kiedy się zatrzymać, aby nie posuwać się za daleko. Niedostępność jest zalecana na pierwszych spotkaniach. Ponieważ mężczyźni są z natury łowcami, a to tylko wzbudzi ich zainteresowanie. Jednak pamiętaj, że mężczyzna potrzebuje miłości i troski.

Nudna kobieta

Ta cecha odstraszy nie tylko partnera, ale także każdego innego. Kto chciałby spędzać czas z nudną i zrzędliwą osobą? Zgadza się, nikt.

Mężczyźni lubią nieprzewidywalne, zabawne i zwariowane dziewczyny, gotowe na przeróżne eksperymenty i przygody.

Rywalizacja z innymi kobietami

Mężczyźni wyciągają pochopne wnioski, oceniając konkurentów, ale kobiety często potrafią pójść jeszcze dalej.Potrafią powiedzieć: – Nie sądzisz, że jej makijaż jest wulgarny lub że sukienka jest za krótka? Albo spójrz, jak śmiesznie się ubrała! Takie reakcje są bardzo irytujące dla mężczyzn, ponieważ nie mają pojęcia, jak zareagować, dlatego lepiej powstrzymać się od takich ocen.

Teraz wiesz, nad jakimi aspektami swojego zachowania musisz popracować, jeśli chcesz być dostojną kobietą.

 

Leave a Reply