5 fryzur, które wyglądają pięknie bez dużej stylizacji

Idzie jesień – jasno robi się coraz później. Kiedy na dworze jest ciemno, nie chcemy się budzić i zaczynać robić poranne czynności: iść pod prysznic, zrobić śniadanie i szykować się do pracy.

Aby każdego dnia spędzać „pięć minut” w łóżku, przedstawiamy 5 opcji strzyżenia, które można pięknie ułożyć w ciągu zaledwie kilku minut.

Włosy ,,Shaggy”

Kudłata fryzura urzeka bezpretensjonalnością. Jeśli fryzjerka wykonała to poprawnie, zachowa swój kształt nawet bez stylizacji.

Jeśli włosy są pogniecione poprzez sen, to rano można je tylko lekko zwilżyć, ubić rękoma, uformować pojedyncze włosy ruchami uciskającymi, posypać lakierem i proszę bardzo – można biec do pracy.

W przypadku kobiet, które nie są przyzwyczajone do układania włosów w 5-10 minut, wystarczy lekko podkręcić poszczególne pasma jeśli chce uzyskać się dodatkową objętość.

U osób u których włosy są z natury kręcone lub falowane, będzie to jeszcze łatwiejsze. Na nich ,,shaggy” będzie wyglądało oszałamiająco nawet bez stylizacji.

Gavroche

Gavroche to krótka fryzura, którą najłatwiej stylizować za pomocą okrągłej szczotki. Nawiasem mówiąc, grzywkę tutaj trzeba układać szczotkowaniem, ale tylko ustalając jej kierunek i nie tworząc grzywce nadmiernej objętości.

Włosy w stylu ,,pixie”

Krótkie włosy wymagają mniej czasu i wysiłku na stylizację, więc stylowe pixie to obowiązkowa fryzura do zaprezentowania.

Można ją ułożyć za pomocą samej szczotki w zaledwie 5 minut, a wygląda zjawiskowo.

Ta fryzura uwielbia gładką stylizację, którą najłatwiej zrobić za pomocą żelu.

Aby dodać odważnego wyglądu, możesz zmierzwić włosy rękami i posypać lakierem.

Potargany Bob

Potargany Bob nie musi wyglądać idealnie jak klasyczna odmiana tej fryzury. Kosmyki sterczące w różne strony, lekka niedbałość i jakby przypadkiem potargany czubek głowy pasuje idealnie dla kobiet, które chcą wyglądać modnie.

Aby uzyskać efekt naturalnej stylizacji, poszczególne włosy najłatwiej zakręcić za pomocą prostownicy, a następnie delikatnie rozbić dłońmi.

Wydłużony Bob

Jeśli masz naturalnie gładkie włosy, nie będziesz wymagał żadnych specjalnych trików stylizacyjnych. Jednak w przypadku niezbyt jednolitej faktury włosów będziesz musiał użyć prostownicy.

Alternatywnie możesz stylizować włosy za pomocą szczotki, aby uzyskać obszerną, gładką fryzurę.

Możesz również je podkręcić za pomocą prostownicy lub lokówki, aby uzyskać efekt naturalnej objętości i niedbałej, a zarazem urzekającej stylizacji.

Wybierz dowolną z zaprezentowanych przez nas fryzur, a nie będziesz tracić głupio czasu na ich stylizację. A co ważne, będziesz zawsze wyglądać stylowo.