5 fryzur, które uwielbiają Francuzki

Młode Amerykanki uwielbiają loki, Japonki preferują grzywkę z długimi włosami, Chinkę łatwo rozpoznać po charakterystycznym koku, a Rosjankę po perfekcyjnej stylizacji, utrwalonej dużą ilością lakieru. Każda narodowość ma swoje preferencje dotyczące fryzur.

Dziś powiemy Ci, jakie fryzury preferują słynne francuskie kobiety i jak różnią się one od fryzur polskich kobiet.

Stylizacja z jednym krótszym bokiem

Francuska modelka i aktorka Rebecca Dayan nosi wydłużonego Boba i często kładzie go na boku. Dziewczyna preferuje miękkie, falowane włosy. Ta fryzura sprawia, że ​​Dayan wygląda zarówno naturalnie, jak i wyrafinowanie. Na zdjęciu poniżej jest jej ulubiony efekt mokrych włosów.

Stylizacja fryzury z grzywką

Rodowita paryska Caroline de Maigret jest odnoszącą sukcesy modelką, producentem i twarzą Chanel od 2016 roku. W wieku 47 lat kobieta prezentuje typowy wizerunek stylowej i odnoszącej sukcesy kobiety. Włosy są średniej długości, niedbała stylizacja i klasyczna francuska grzywka-zasłona, której Caroline praktycznie nie układa – lubi, gdy jej włosy leżą naturalnie.

Wyprostowane włosy

Modelka Ana Girardot prostuje włosy, lekko wykręcając końce na zewnątrz. W rezultacie dziewczyna otrzymuje ciekawą stylizację w powściągliwym stylu.

Delikatne, faliste loki

Francuska aktorka Vanessa Paradis nigdy nie robi skomplikowanych stylizacji. Swobodne, obszerne i lekko potargane fale – taka jest fryzura w jej stylu.

Fryzura ,,na szybko”

Constance Siamen to młoda francuska modelka o naturalnie pięknych włosach. Dziewczyna miała szczęście do genetyki, więc nie martwi się o swoją fryzurę. Aby uzyskać stylową, wystarczy wysuszyć włosy suszarką, użyć szczotki i następnie lekko rozczesać włosy dłońmi.

Francuzki starają się wykonywać prostsze, szybsze i bardziej naturalne stylizacje – lubią, gdy ich włosy wyglądają naturalnie i jednocześnie pięknie. A nasze panie są gotowe spędzić kilka godzin u fryzjera w oczekiwaniu na ich wymarzone stylizacje. I te fryzury również wyglądają pięknie.