5 fryzur, które odmłodzą każdą kobietę!

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, aby wyglądać młodziej i atrakcyjniej, po prostu zmień fryzurę. Odpowiednio dobrana fryzura może zdziałać prawdziwe cuda. Dobra fryzura, dostosowana do kształtu głowy, kondycji włosów i kolorytu skóry to niepodważalny atrybut współczesnej kobiety. A jeśli nie wiesz, jaką fryzurę wybrać, my Ci pomożemy. Oto 5 fryzur, które powinna wypróbować każda kobieta.

Bob-carre

Fryzura typu bob-carre łączy w sobie zalety obu fryzur. Dobrze prezentuje się na twarzy każdej kobiety, pasuje do każdej stylizacji, a co najważniejsze ukrywa zmarszczki mimiczne, plamy starcze i inne oznaki starzenia. Bob-carre to fryzura, która łączy śmiałość z delikatnością i jest prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.

Pixie bob

Z drugiej strony fryzura pixie-bob łączy w sobie delikatność fryzury bob z wyglądem fryzury pixie. Fryzura wygląda świetnie zarówno na młodych, jak i starszych kobietach, zarówno w strojach biurowych, jak i wieczorowych, zarówno blondynkach, jak i brunetkach. I jak dobrze wygląda na kobietach z siwymi włosami! Pixie-bob to nowoczesna fryzura, odpowiednia tylko dla pań o cienkich i rzadkich włosach, ponieważ dodaje objętości włosom.

Shaggy

Shaggy to praktyczna, wygodna, uniwersalna i łatwa w układaniu fryzura – dobra tylko dla kobiet, które chcą wyglądać odważnie, ale nie mają czasu na układanie włosów. A co najważniejsze fryzura wygląda pięknie i naturalnie, naturalność to główny trend ostatnich sezonów. Jej swobodny i beztroski styl zapewni Ci elegancki i nowoczesny wygląd.

Aurora

Fryzura Aurora, łatwo rozpoznać. Przypomina kaskadową fryzurę, ale wygląda bardziej efektownie ze względu na objętość. Jej zaletą jest uniwersalność. Innymi słowy, fryzura pasuje każdej kobiecie, niezależnie od wieku, kształtu twarzy czy stanu skóry. W przeciwieństwie do kaskadowej fryzury, fryzura Aurora ma wyraźniejszy kontur i kończy się z tyłu niechlujnymi pasmami, które dodają fryzurze modnego akcentu.

Niechlujny bob

Symetryczne fryzury, perfekcyjnie wypielęgnowane, zmiękczają rysy twarzy. Naszą propozycją jest porzucenie tego stylu na rzecz zwiewnych i lekko niechlujnych fryzur. Niechlujny bob to idealny wybór. W przeciwieństwie do klasycznych fryzur, przejścia są bardziej faliste, a stylizacja bardziej niedbała.