5 eleganckich ubrań, które na próżno uchodzą za staromodne

Te pięć rzeczy uważa się za staromodne. Można je jednak nosić w bardzo nietypowy sposób, a ten styl na pewno Cię odmłodzi. Te zalecenia są szczególnie przydatne dla dojrzałych pań.

1. Długie ponczo

Dojrzałe panie uwielbiają ten element garderoby, ale czasami ponczo sprawia, że ​​strój wygląda staroświecko. Możesz stworzyć stylowy strój, wybierając odpowiedni model i kolor. Wydłużony beżowy model wygląda szykownie, porządnie, ale stylowo i nowocześnie. Porzuć wystrój!

2. Długa plisowana spódnica

Ten styl spódnicy rzadko pojawia się w wizerunku dojrzałej kobiety, ponieważ jest staromodny. Spróbuj tego: wsuń część swetra pod spódnicę i wybierz model o kontrastowej fakturze i sylwetce. Dodaj akcesoria. Dobrze wygląda z kaszmirowym swetrem.

3. Szalik

Ta rzecz może zmienić dojrzałą kobietę w babcię, zwłaszcza jeśli po prostu zarzucisz to na ramiona. Jeśli chcesz wyglądać stylowo i fajnie, użyj skórzanego paska w swoim wyglądzie. A więc szalik będzie grał w zupełnie inny sposób i ozdobi nawet klasyczny, lakoniczny strój.

4. Kardigan

Kardigan może się starzeć, więc noś go ostrożnie. Połącz kardigan z modnymi przedmiotami, niezwykłymi bluzkami, baw się teksturami, w przeciwnym razie możesz zamienić się w babcię. Pamiętaj, aby dodać akcesoria.

5. Bluzka z falbankami

Nie należy kupować przedmiotów z satyny i jedwabiu, bardzo wybaczą obraz. To samo dotyczy modeli ozdobionych motywami kwiatowymi. Ale gęsta tkanina, monochromatyczna to korzystna dla tego stylu opcja.

Czytaj więcej: Stylowa 50-latka – jak wyglądać modnie i młodo?