5 efektownych fryzur, które zrobisz w kilka minut!

Typowy poranek dla wielu kobiet zaczyna się od chęci dłuższego snu. Jeśli chcesz dłużej spać, nie martwiąc się o rozczochrane włosy, zdobądź fryzurę niewymagającą stylizacji. Oto 5 fryzur, które uratują Cię w tym sezonie.

1. Fryzura shaggy

Krótka, kudłata fryzura wygląda wdzięcznie, niedbale i stylowo – dokładnie to, co jest teraz modne. Jest świetna z grzywką i bez, ale długie grzywki dają możliwość eksperymentowania ze stylizacją. Fryzura wygląda romantycznie i naturalnie, a naturalność to główny trend ostatnich sezonów.

2. Warstwowa fryzura

Fryzura warstwowa to oryginalna i efektowna fryzura, świetnie sprawdzi się u kobiet w dojrzałym wieku. Kaskada pozwala nadać włosom blasku i objętości, doskonale odmładza, nadaje wyrazistości obrazowi i odwraca uwagę od niedoskonałości. Istnieje wiele nowoczesnych odmian, które można bezpiecznie zastosować do każdego wyglądu.

3. Fryzura gavroche

Taka fryzura wygląda romantycznie, niecodziennie i autentycznie. Wśród dziesiątek modnych fryzur w 2022 roku fryzura gavroche z pewnością wyróżnia się naturalnością, prostotą i kobiecością. Taka fryzura wygląda romantycznie, stylowo i autentycznie. A co najważniejsze, fryzura nie wymaga korekty.

4. Fryzura z kokiem I lokami

Ta fryzura jest uważana za prostą I lekką, dobrą na dni z rozczochranymi włosami. Ale jeśli chcesz, kręcone włosy mogą wyglądać elegancko I efektownie. Oto kilka pomysłów, jak to zaaranżować. Jeśli chcesz dodać trochę wyrazistości swojemu wizerunkowi po wyjściu z biura, możesz uzupełnić fryzurę akcesoriami.

5. Fryzura pixie

Pixie znów nabiera rozpędu, jest mało prawdopodobne, że ta fryzura zostanie skreślona. Modna i odważna fryzura wygląda niesamowicie atrakcyjnie i pomimo krótkiej długości podkreśla kobiecość każdej fashionistki. Ta fryzura łączy w sobie śmiałość z delikatnością i jest prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.