5 dowodów na to, że krótkie włosy są bardziej seksowne!

Długie włosy to wszechstronna fryzura, która pasuje do wielu kobiet. Jednak loki do pasa wymagają szczególnej uwagi i pielęgnacji, na co wielu przedstawicielom płci pięknej po prostu nie starcza czasu. W tym materiale zebraliśmy zdjęcia gwiazd, które postanowiły pożegnać się ze swoimi długimi włosami i tylko stały się piękniejsze!

1. Anne Hathaway

Anne Hathaway ma niezwykłą twarz – duże oczy, pełne usta, wyrazisty nos i bladą skórę. A fryzura pixie z wydłużoną grzywką tylko podkreśla wszystkie te cechy.

2. Natalie Portman

Natalie Portman jest świetną aktorką. Natalie biegle posługuje się 6 językami, studiowała psychologię na Harvardzie i zyskała reputację intelektualnej aktorki. Czy długość włosów ma dla takiej kobiety znaczenie?

3. Emma Watson

Dziś każda kobieta może nosić krótką fryzurę, w chłopięcym stylu, nie tracąc przy tym swojej elegancji i kobiecości. A jeśli fryzury chłopca nie są dla ciebie, możesz spróbować fryzury z cienkimi pasmami, po obu stronach twarzy, która wygląda znacznie bardziej kobieco.

4. Zoe Kravitz

A Zoe Kravitz poszła jeszcze dalej i zrobiła ultrakrótką fryzurę w chłopięcym stylu. Taka fryzura jest idealna dla kobiet o delikatnych rysach twarzy i kruchej budowie ciała. Po spróbowaniu takiej fryzury Zoe nigdy nie wróciła do swoich długich włosów.

5. Keira Knightley

Piękna Angielka to symbol elegancji i delikatności. Keira jest pewna swojej urody i nie waha się eksperymentować z fryzurą i długością. A krótka fryzura tylko podkreśla jej wyrafinowanie.