5 dowodów na to, że krągłe kobiety są bardziej seksowne

Dziś każda kobieta może wyglądać tak, jak chce. Kobiety chcą czuć się komfortowo, chcą być doceniane za swoją indywidualność i chcą być piękne. A pulchne kobiety są bardzo piękne! Spójrz na te kobiety.

1. Iskra Lawrence

Iskra Lawrence to brytyjska modelka, która przepisuje zasady mody na nowo, udowadniając całemu światu, że standardy piękna są wyimaginowane i tylko popychają tysiące kobiet na całym świecie na skraj rozpaczy. Iskra waży 88 kilogramów i udowadnia wszystkim, że styl nie zależy od rozmiaru.

2. Ashley Graham

Ashley Graham to modelka ze Stanów Zjednoczonych, która wyznaje te same wartości. Ashley waży 91 kg, ale wygląda świetnie. Mówi, że pewna siebie kobieta to piękna kobieta. I nie ma znaczenia, czy ważysz 60 czy 90 kg.

3. Denise Mercedes

Kiedy miała zaledwie 16 lat, Denise wysłała swoje zdjęcia do różnych agencji modelek, ale została odrzucona, ponieważ była pulchna i drobna. Ale młoda kobieta nie zniechęciła się i odkryła możliwości oferowane przez Social Media i z czasem stała się prawdziwą gwiazdą.

4. Tanesha Awashti

Tanesha Awashti jest amerykańską projektantką mody, która od kilku lat promuje modę plus-size na swój własny przykład. Tanesha stara się pokazać wszystkim, że aby być piękną, liczy się indywidualność i wyczucie stylu, a nie parametry ciała.

5. Jada Sezer

Magister psychoterapii i model plus-size w niepełnym wymiarze godzin. Jada chce podzielić się swoim doświadczeniem z innymi dziewczynami, które cierpią lub cierpiały na niepokój z powodu dodatkowych kilogramów.