5 dodatków do ubrań, które obniżają Twój wygląd

Moda to kapryśna dama, czy podążać za nią, czy nie, to sprawa osobista dla każdego. Są jednak momenty, których każdy powinien się nauczyć, ponieważ nie chodzi tu tyle o modę, co o styl. Aby wyglądać przyzwoicie, nie trzeba wydawać dużych pieniędzy na ubrania. Wystarczy spojrzeć na niektóre gwiazdy, aby zrozumieć, że duże finanse nie są potrzebne. Współcześni producenci umożliwiają niedrogie i stylowe ubieranie się, na rynku masowym jest wiele wysokiej jakości ubrań i butów.

Nawet księżna Cambridge nie waha się pokazywać publicznie w ciuchach z Zary, a jednocześnie świetnie wygląda. Co tak naprawdę osłabia wizerunek i niweczy wszelkie starania, by wyglądać porządnie? Powinnaś zapomnieć o tych 5 szczegółach raz na zawsze!

  • Detale złej jakości

Niestety rynek masowy oferuje nam dobre ubrania, ale z tanimi akcesoriami kiepskiej jakości. Pozwala to zachować styl za pewną cenę, ale nie sprawia, że ​​wyglądasz luksusowo w takich ubraniach. To nie znaczy, że musisz iść na zakupy tylko do drogich sklepów. Jeśli w zwykłym sklepie natkniesz się na piękny i elegancki model płaszcza lub kurtki, kup go. Wystarczy wymienić guziki na droższe i lepsze, a sztuka od razu stanie się indywidualna i droższa.

  • Niepasujące do siebie ubrania

Mówimy o rzeczach, które są dla Ciebie bardzo małe lub małe – będziesz wyglądać tanio. Swobodne cięcie, relaks to teraz trend i tak ubierają się bogaci i stylowi ludzie. Pozbądź się , które stały się dla Ciebie za małe, nawet jeśli masz nadzieję schudnąć. Poza dyskomfortem i niepewnością nie dodadzą niczego Twojemu wizerunkowi. Poczujesz się skrępowana. Dlatego wykonaj czyszczenie garderoby i wymień takie rzeczy na nowe – w dużych rozmiarach. Od razu będziesz wyglądać bardziej luksusowo i modnie.

  • Tanie buty

Każdy wie, że wysokiej jakości buty potrafią czarować. Podczas gdy tania para może zrujnować wszystkie wysiłki, aby wyglądać drogo i stylowo. Ludzie podświadomie cenią buty, więc zainwestuj w porządną parę butów, kozaków lub trampek. Jeśli zadbasz o swoje buty, będą służyć przez wiele lat. To jest zaleta jakości.

  • Za dużo dodatków

Twój wygląd będzie wyglądał bardzo tanio, jeśli spróbujesz go udekorować na bogato, jak to tylko możliwe. Nawet bardzo bogate kobiety niechętnie noszą dużą ilość akcesoriów. Bez względu na to, ile kosztuje sukienka, którą nosisz, jeśli przesadzisz ze szczegółami, wizerunek będzie komiczny. Pamiętaj częściej o radach Chanel, które zalecają, abyś zawsze fotografował jedną rzecz. Za dużo jest zawsze gorsze niż za mało. Obfitość marszczeń, haftów, innych ozdób, biżuterii, dodatków, nadruków powoduje zmarszczki w oczach i chęć, by wyglądać trochę mniej irytująco. Nie bez powodu w ostatnich latach minimalizm ma znaczenie we wszystkim, szczególnie w modzie.

  • Ubrania, które już nadają się tylko do wyrzucenia

Wyrób sobie nawyk natychmiastowego oderwania się od rzeczy, które się już uszkodziły lub zepsuły. Dziura, zwoje, przetarcia, odkształcenia – to wszystko sprawia, że ​​ubranie do noszenia tylko na wsi. Nieważne, jak bardzo chcesz, ale nie będziesz w stanie wyglądać elegancko. Nawiasem mówiąc, powinno to być zachętą do kupowania droższych rzeczy w mniejszych ilościach. Kupowanie kilku tanich koszul ze zniżką to strata pieniędzy. Lepiej kup taką koszulę, która przetrwa lata. To samo dotyczy swetrów, spodni, płaszczy, czegokolwiek. Ale w każdym razie, jeśli coś co straciło swój pierwotny wygląd należy wyrzucić natychmiast i nie dawać temu drugiej szansy.

Oprócz wszystkich powyższych, ważne jest opanowanie umiejętności łączenia rzeczy. To właśnie harmonia złożonego obrazu nadaje mu drogi szyk.