5 błędów, które zrujnują Twój strój!

„Daj dziewczynie odpowiednie buty, a może podbić świat” – Marilyn Monroe. Buty to najważniejszy element kobiecej garderoby. Są wszechmocne. Odpowiednia para butów może poprawić Twoją postawę, poprawić nastrój i dodać pewności siebie. Ale co to znaczy wybrać odpowiednią parę butów? Przede wszystkim oznacza to unikanie tych 5 rzeczy.

Ultra kobiece buty

Obcasy kobiet straciły na znaczeniu. Wyglądają na przestarzałe i nudne. A poza tym są trudne do noszenia. Dziś modne są stroje z trampkami, tenisówkami, kozakami i botkami. Dlatego nie bój się eksperymentować i trzymaj obcasy na inne dni.

Gigantyczne buty

Dotyczy to zwłaszcza trampek. To obuwie sprawia, że ​​kobieca płaska stopa wygląda masywnie i męsko, pozbawiając ją wdzięku i kobiecości. Tak, są wygodne. Tak, są praktyczne. Tak, do pewnego stopnia są stylowe. Ale w końcu miażdżą twoją kobiecość.

Małe buty

I nie zapominaj, że zawsze musi istnieć równowaga. Jeśli zdecydowałaś się na spodnie oversize, buty muszą być wystarczająco duże, aby zrównoważyć strój. Nie noś obcisłych spodni z dużymi butami lub małych butów z za dużymi spodniami. Unikaj także modeli o gładkich podeszwach, które wpływają na postawę.

Kozaki za kolano

Najczęściej w połączeniu z dżinsami. Takie połączenie niszczy strój i sprawia, że ​​nogi wydają się krótsze. A do tego wygląda śmiesznie i nie na miejscu. Generalnie styliści zalecają rezygnację raz na zawsze z obcisłych i dopasowanych ubrań na rzecz luźnych lub oversize’owych ubrań. 

Buty dla starszych pań

Buty to najważniejszy element kobiecej garderoby. Są wszechmocne. Odpowiednia para butów może poprawić Twoją postawę, poprawić nastrój i dodać pewności siebie. Na szczęście dzisiaj do wyboru są setki wzorów. Modele, które nie kosztują fortuny. Dlaczego z nich wszystkich kobiety wybierają buty po lewej stronie?