4 fryzury, które musi wypróbować każda kobieta!

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, aby wyglądać młodziej i atrakcyjniej, po prostu zmień fryzurę. Odpowiednio dobrana fryzura może zdziałać prawdziwe cuda. Dobra fryzura, dostosowana do kształtu głowy, kondycji włosów i kolorytu skóry to niepodważalny atrybut współczesnej kobiety. A jeśli nie wiesz, jaką fryzurę wybrać, my Ci pomożemy. Oto 4 fryzury, które każda kobieta powinna wypróbować.

Strzyżenie typu bob-carre

Fryzura typu bob-carre łączy w sobie zalety obu fryzur. Dobrze prezentuje się na twarzy każdej kobiety, pasuje do każdej stylizacji, a co najważniejsze ukrywa zmarszczki mimiczne, plamy starcze i inne oznaki starzenia. Bob-carre to fryzura, która łączy śmiałość z delikatnością i jest prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.

Fryzura pixie bob

Z drugiej strony fryzura pixie-bob łączy w sobie delikatność fryzury bob z cechami modnej fryzury pixie. Fryzura wygląda świetnie zarówno na młodych, jak i starszych kobietach, zarówno w strojach biurowych, jak i wieczorowych, zarówno na blondynkach, jak i brunetkach. I jak dobrze wygląda na kobietach z siwymi włosami. Pixie-bob to nowoczesna fryzura, odpowiednia tylko dla pań o cienkich i rzadkich włosach, ponieważ dodaje objętości włosom.

Fryzura shaggy

Shaggy to praktyczna, wygodna, wszechstronna i łatwa w stylizacji fryzura – dobra tylko dla kobiet, które chcą wyglądać odważnie, ale nie mają czasu na układanie włosów. A co najważniejsze fryzura wygląda romantycznie i naturalnie, naturalność to główny trend ostatnich sezonów. Jej swobodny i beztroski styl zapewni Ci elegancki i nowoczesny wygląd.

Strzyżenie aurory

Fryzura Aurora, łatwo ją rozpoznać. Przypomina kaskadową fryzurę na długie włosy, ale wygląda bardziej efektownie ze względu na objętość. Jej zaletą jest uniwersalność. Fryzura pasuje każdej kobiecie, niezależnie od wieku, kształtu twarzy czy stanu skóry. W przeciwieństwie do kaskadowej fryzury, fryzura Aurora ma wyraźniejszy kontur i kończy się z tyłu niechlujnymi pasmami, które dodają fryzurze modnego akcentu.