35 kobiecych i ultrastylowych kreacji Brazylijki Ana Paula Siebert Justus: Twoja codzienna dawka inspiracji

Urodzona w Santa Catarina Ana Paula Siebert jest modelką i prawniczką, absolwentką Wydziału Prawa w Santa Catarina. Po ukończeniu kursu przeniosła się do São Paulo. Zasłynęła po tym, jak została żoną prezentera Roberto Justusa. Para poznała się po tym, jak blondynka wzięła udział w szóstej edycji programu O Aprendiz, w 2009 roku. Jednak para zaczęła tworzyć się znacznie później, bo w 2013 roku. W 2015 roku, w dniu, w którym Justus skończył 60 lat, para zdecydowała się na sformalizować swoje małżeństwo. W 2019 roku oboje ogłosili ciążę pierwszego dziecka pary. Wiktoria – córka tej dwójki przyszła na świat 17.05.2020r.

Niedawno modelka skończyła 35 lat. We wszystkich swoich dobrze dobranych kreacjach wygląda po prostu rewelacyjnie. W tym artykule proponujemy przeanalizować niektóre z nich. Na pewno znajdziesz kilka, które zainspirują Cię do zmiany stylu. Ciesz się razem z nami!

Na swoim koncie na Instagramie Ana ma 2,5 miliona obserwujących, którzy ją uwielbiają i czerpią z niej inspirację. Jej eleganckie i kobiece kreacje w pełni odzwierciedlają styl bizneswoman, która kocha siebie. Mamy nadzieję, że te stylizacje również będą dla Was niedźwiedzią inspiracją przy tworzeniu kolejnych zestawień.

Nie zapominaj, że bardzo ważne jest, aby podążać za modą, ale także brać pod uwagę swój styl życia i sylwetkę. To wszystko ma kolosalny wpływ na proces tworzenia podstawowej garderoby. Więc jeśli wiesz, że nie masz gdzie założyć tego płaszcza, który naprawdę chcesz, lepiej z niego zrezygnuj, bo i tak już nigdy go nie założysz. Ponadto, jeśli jesteś kobietą biznesu, która zawsze ma służbowe wizyty i spotkania, byłoby lepiej, gdyby cała Twoja garderoba zawierała ubrania klasyczne (lub prawie wszystkie). W ten sposób znacznie łatwiej będzie Ci stworzyć stylowe i piękne stylizacje, nie tracąc czasu na dopasowywanie ubrań.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!