30 modnych stylizacji na długie paznokcie w tym sezonie

Piękny i zadbany manicure jest ważny zarówno dla wyglądu kobiety, jak i dla jej nastroju i pewności siebie, nieprzypadkowo manicure jest jednym z najpopularniejszych rytuałów pielęgnacyjnych na świecie.

A najbardziej elegancki manicure wykonuje się na długich paznokciach. Długie paznokcie można ozdobić efektem marmuru, metalicznym odcieniem, geometrycznymi wzorami, ale także różnymi modelami. Dają większe pole manewru i dobrze prezentują się zarówno z błyszczącym, jak i matowym lakierem do paznokci. Zobaczmy, jakie są najbardziej stylowe modele.

Paznokcie z brokatem

Jeśli nie lubisz monochromatycznych paznokci i chcesz się wyróżniać, możesz rozcieńczyć odcień bazowy kamykami, brokatem, paskami i innymi jasnymi akcentami. Kontrast pomiędzy kolorami, kształtami i fakturami doda Twoim paznokciom wyrazistości.

Francuski manicure

Czas nie stoi w miejscu, a współczesny francuski manicure nie jest już tylko białą końcówką i neutralnym kolorem paznokci, ale może przybrać dowolny kształt i kolor, w zależności od Twoich preferencji. Francuski manicure wydaje się mieć nieskończoną ilość wariacji, zaczynając od opcji zbliżonych do klasyki, a kończąc na ultranowoczesnych, spektakularnych, a nawet ekscentrycznych opcjach. W tym warianty na długie paznokcie.

Manicure z brokatem

Metaliczne odcienie nigdy się nie nudzą, zwłaszcza złoto, platyna, srebro, aluminium i miedź. Nigdy za dużo złota. Złoty brokat sprawia, że ​​paznokcie stają się bardziej wyraziste. Dzięki niemu manicure nude nabiera świeżego, modnego i eleganckiego wyglądu. Nie możesz się pomylić z takim manicure.

Manicure ombre

Paznokcie Ombre to styl manicure, który osiąga gradient kolorów. Z reguły jasny odcień stopniowo zmienia się w ciemny ton od podstawy do góry. Paznokcie ombre łączą klasykę z nowoczesnością i są wszystkim, czego potrzebuje stylowa kobieta, aby nadążyć za modą.

Manicure z wzorami

Wzory na paznokcie świetnie prezentują się na lakierach w pastelowych kolorach. Z reguły, aby podkreślić swoją indywidualność i nadać paznokciom wyrazistości, kobiety sięgają po motywy kwiatowe, wzory geometryczne, wzory abstrakcyjne lub odwrotnie, metaliczne z brokatem, kryształy, brokat, kamyki czy perełki.

Manicure w stylu kociego oka

Zawsze są mile widziane, ale szczególnie w ciepłym okresie roku. Ich miękka tonacja pozwala łączyć je z ubraniami tego samego koloru, ale także bawić się kontrastami, łącząc zasadniczo różne odcienie. I nie wahaj się udekorować ich brokatem, co nada im nowoczesny i wyrafinowany wygląd.

Paznokcie z kryształami

Rysunki, brokat i cyrkonie osłabiają surowość i monotonię podstawowego tonu, dodają manicure świeżości i wyrazistości. Wyróżnią Cię z tłumu i poprawią zarówno Twój nastrój, jak i osoby wokół Ciebie.

Migdałowy wzór paznokcia

Migdałowe paznokcie są szerokie u nasady, zaokrąglone na brzegach i lekko spiczaste na czubku. Ten styl doskonale komponuje się z odcieniami nude i błyszczącymi aplikacjami.

Paznokcie szpilki

Jeśli lubisz ostre kształty, paznokcie szpilki są tym, czego potrzebujesz. Wyraziste i prowokujące – idealny prezent dla kobiety, która chce się wyróżnić.

Kwadratowe paznokcie

Kwadratowy kształt paznokcia jest popularny ze względu na swoją praktyczność, ale także dlatego, że jest łatwy do piłowania. Kwadratowe paznokcie są stylowe, praktyczne, pasują do każdego stroju i są mniej wrażliwe na uderzenia.