3 wyraźne oznaki, które zdradzają prawdziwy wiek kobiety w oczach mężczyzn

Prawie każda kobieta jest kłamcą. Każda kobieta próbuje ukryć swój prawdziwy wiek. Ale jak się okazuje, mężczyzn nie da się oszukać. Poprosiliśmy ich o określenie wieku kobiet na zdjęciu i ku naszemu zdziwieniu okazało się, że bardzo dużo zauważają. Zobaczmy, jak mężczyźni odkryli prawdziwy wiek tych pań.

Utrata kolorytu skóry

Kate Middleton zawsze była tematem rozmów w mediach ze względu na swój wygląd. Ostatnio wielu krytykuje ją za to, że nie dba o swoją twarz.

Opinia Pawła, 36-letniego mężczyzny: 

“To dziwne uczucie. Wygląda na to, że Kate nie jest stara, ale jej skóra jest jakoś uschnięta. Nie chodzi nawet o zmarszczki, ale o jakość. Musi być po czterdziestce.

Fakt: Kate ma teraz naprawdę 40 lat, ale zdjęcie zostało zrobione w 2018 roku, kiedy przyszła księżna Walii miała zaledwie 36 lat.

Utrzymanie napięcia i wyraźnego owalu twarzy po czterdziestce nie jest takie łatwe. Z biegiem lat kolagen i elastyna produkowane są w coraz mniejszej ilosci. Ale nawet w tym wieku możesz z łatwością wyglądać na 30 lat. Nie ma cudownych receptur, najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja, która będzie obejmowała nawilżenie, odżywienie, złuszczanie i filtry przeciwsłoneczne.

Wory pod oczami

Radek, 28 lat, programista: „Ta kobieta ma ponad 40 lat. Jej twarz wydaje się być zadbana, ale kilka worków pod oczami to wyraźne oznaki. Nie widziałem tego u młodych ludzi”.

W rzeczywistości: Léa Seydoux obchodziła zeszłego lata swoje 37. urodziny. Trudno powiedzieć, co spowodowało wory pod oczami u dziewczyny Bonda: może to być genetyka lub styl życia.

Nawiasem mówiąc, złogi tłuszczu, które tworzą takie „worki”, mogą być również u młodych ludzi, więc Radek się tutaj myli. Pozbycie się ich nie jest łatwe, ale nie należy się wcześnie poddawać: okolice oczu wymagają szczególnej pielęgnacji, której zdecydowanie nie należy zaniedbywać. Sytuację mogą poprawić zimne plastry, masaże, kremy i serum.

Policzki

Mikołaj, 24 lata: „Wyraźnie ma ponad 40 lat – już wszędzie się kurczy. Policzki opadły jak u babci. Aktorka ma prawdopodobnie 45 lat.

W rzeczywistości: Olivia Wilde nie ma nawet 40 lat – ma tylko 38 lat. Nie można z całą pewnością stwierdzić, czy Olivia zdecydowała się na zabieg, czy też naturalnie nabyła taką budowę twarzy: wydatne kości policzkowe widać też na jej starych zdjęciach, a z wiekiem ta część twarzy wydaje się coraz masywniejsza.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!