3 ważne wnioski, do których kobiety dochodzą dopiero po 50 roku życia: nie powtarzaj tych błędów!

Z czasem nabieramy doświadczenia życiowego, coś osiągamy, z pewnych błędów jesteśmy zadowoleni, innych głęboko żałujemy, zazwyczaj takich, których już nie da się naprawić, bo czas przeminął.

W tym artykule porozmawiamy o 3 głównych wnioskach w życiu kobiet, trzech głównych „nie”, do których wiele osób dochodzi dopiero w wieku 50 lat.

Nie trać czasu, kiedy jesteś młoda

Jeśli chodzi o wiek 18 lat, ręce są dosłownie „rozwiązane”. Kobiety rozpoczynają wolne życie, choć pod nadzorem rodziców. Wiele młodych dziewcząt w tym czasie zaczyna prowadzić aktywne życie towarzyskie, bawić się, próbować budować jakiś związek i tak dalej.

Ale kobiety żałują, bo w tych latach trzeba się uczyć i znaleźć miejsce w tym życiu, albo przynajmniej stworzyć sobie cel w życiu.

Nie licz na swojego męża lub chłopaka

To bardzo powszechny stereotyp, który pozostał od czasów naszych matek i babć. Że dziewczyna powinna jak najszybciej wyjść za mąż i trzymać się męża. Niestety statystyki pokazują, że takie małżeństwa nie trwają długo i kończą się, pozostawiając jedynie rozwód (lub nawet dziecko).

A po kilku dekadach żałują, że gdzieś coś przeoczyli. Pospiesznie się pobrali, chociaż mogli poczekać do wieku 27-29 lat i wtedy zrobić karierę.

Brak hobby = brak osobowości

Prawdopodobnie jedno z największych „nie”. Dzisiejsza młodzież ma bardzo mało poważnych zainteresowań i większość czasu spędza na zabawie. Mało kto potrzebuje takich ludzi w pracy, mało kto ich potrzebuje w rodzinie.

Jeśli dla chłopaków sytuacja jest prostsza, to dla dziewczyn z każdym rokiem zadanie to staje się wielokrotnie trudniejsze.

Myślimy, że dla dziewczynek i młodych kobiet ten materiał będzie dobrym materiałem do przemyśleń. Ale reszta nas poprawi, jeśli się w czymś mylimy. Myślimy, że przyda się to każdemu.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!