3 rodzaje spódnic, które są uważane za nie modne w tym sezonie

Dziewczyny zawsze chcą wyglądać stylowo, dlatego aktywnie interesują się trendami w modzie i aktualnymi trendami. Proponujemy zapoznać się ze stylami spódnic, które wyszły z mody – styliści nazywają je antytrendami na sezon 2022.

Zbyt wzorzysta spódnica

Kobiecą rękę przyciągają spódnice, które wyglądają na „drogie i bogate”. Jednak styliści ostrzegają, że zbyt przeładowane elementami dekoracyjnymi spódnice znacznie psują wizerunek i sygnalizują zły gust właścicielki. Elementy wystroju, które mogą stać się modową katastrofą, obejmują:

  • haft kolorowy, haft koralikowy, biżuteria ze szklanych koralików;
  • wstawki z frędzli i skóry;
  • falbany i falbanki;
  • koronkowe wstawki;
  • tanie plastikowe okucia;
  • jasne nadruki, napisy i wzory.

Jeśli wybierasz spódnicę na romantyczny, kobiecy wygląd, wystarczy delikatna paleta kolorów i minimalna ilość ozdób.

Spódnica z wełny w kratę

Nadruk w kratkę to generalnie trend w modzie. Ale nie na wełnianych spódnicach z guzikami, które wyglądają nie na miejscu, tanio i staromodne. To przestarzała wersja spódnicy do garderoby, której czas się pozbyć.

Spódnica tutu

W tegorocznych stylizacjach często można znaleźć zwiewne i kobiece spódnice tutu. Styliści starają się jednak łagodzić miłość dziewcząt do tego trendu – w tym roku spódnica tutu znalazła się na liście antytrendów.

Te spódnice są przestarzałe, więc ciężko będzie stworzyć stylowy wygląd w oparciu o te spódnice. Skorzystaj z naszych porad aby wciąż ubierać się modnie w tym roku!