3 rodzaje spodni, które zawsze będą wyglądać bardziej seksownie niż spódniczki mini

Z jakiegoś powodu wciąż pokutuje stereotyp, że tylko mini spódniczki i zbyt odsłaniające sukienki potrafią pobudzić męską wyobraźnię. W rzeczywistości nadmierna otwartość na granicy wulgarności, wręcz przeciwnie, przeraża wielu. Można raczej zdecydować się na ciemne ubrania, jednocześnie przyciągając pewną tajemnicę w kobiecym wizerunku, przestrzeń dla wyobraźni.

I oczywiście pora odejść od stereotypu, że kobieta nie może być kobieca w spodniach. Spodnie to nie tylko męski element garderoby. A mamy co najmniej 3 projekty, które są jeszcze lepsze niż spódnice. Porozmawiajmy o tych typach!

Dzwony

I to nie tylko zwykłe spodnie, ale też dżinsy. Dzwony optycznie wydłużają nogi i sprawiają, że ​​wyglądasz na szczuplejszą . Dodatkowo biodra w tych spodniach wyglądają bardzo apetycznie i przyciągają uwagę.

Ważnym niuansem do zapamiętania przy wyborze dzwonów jest to, że im wyższa dziewczyna, tym niższy powinien być stan takich spodni (i odwrotnie). Wysoki stan spodni plus zaokrąglony dół sprawią, że będziesz wizualnie wyższa, a niski stan zrównoważy proporcje tych kobiet, które nie muszą wydłużać nóg.

Kolejne pytanie, które zadaje wiele kobiet przy wyborze takich spodni, to czy są takie, do których dzwony w ogóle nie pasuje?

Prawidłowa odpowiedź to nie . Poszerzenie spodni zaczyna się od bioder lub kolan. Dzięki temu, w zależności od sylwetki, spodnie te można skrócić lub dopasować do siebie.

Klasyczne spodnie do kostek

Dlaczego tego typu spodnie są atrakcyjne? Faktem jest, że taka długość otwiera najbardziej elegancką część nogi – kostki. Warto zauważyć, że bose stopy w Europie zaczęły być uważane za normalne dopiero w XX wieku. Wcześniej gołe kostki uważano za wulgarne. Na przykład sto lat wcześniej kankan, który właśnie eksponował publicznie kobiece kostki, został nazwany nieprzyzwoitym tańcem.

Najwyraźniej pragnienie nagich kostek jest genetycznie nieodłączne od mężczyzn. Ale prawda jest taka, że ​​przycięte spodnie, a nawet na obcasach, przyciągają wzrok bezpośrednio do kostek.

Skórzane spodnie

To przykład kontrastu między niewinnością a namiętnością. Skórzane spodnie wyglądają bardzo zmysłowo. Jednocześnie takiej kobiecie nie można zarzucać wulgarności. Wszystko zakryte, skórzane spodnie to przecież nie lateksowe legginsy. Po co się martwić?

Kobieta w skórzanym stroju kojarzy się z bezczelnością, chuligaństwem, w dużym stopniu flirtowaniem. Jednak w żadnym wypadku nie można jej nazwać niestylową kobietą lub „łatwą zdobyczą”. Jak już wiesz, mężczyźni są łowcami.

Jednak ten artykuł wcale nie oznacza, że ​​powinnaś wybierać spodnie na podstawie tego, że „lubi je płeć przeciwna”. Dlatego ważne jest przede wszystkim ubieranie się dla siebie.