3 rodzaje fryzur typu bob, które wydobywają piękno i wewnętrzną siłę każdej kobiety: wypróbuj je sama!

Fryzura typu bob nigdy nie wyjdzie z mody. To uniwersalna fryzura, która od dawna zasłużyła sobie na miano idealnej fryzury dla kobiety wyjątkowej: skromnej, powściągliwej i dobrze wychowanej. Ponadto krótkie włosy kobiety utożsamiane są z silnym charakterem i zimnym umysłem.

Dziś pokazujemy wam 3 fryzury typu bob noszone przez bohaterki słynnych filmów.

Bob carre z grzywką

We francuskim filmie „Amelie” Audrey Tautou gra rolę nieśmiałej dziewczyny. Jest jednak miła w sercu i bardzo intuicyjna. Nazywa się Amelie Poulin, marzy o spotkaniu prawdziwej miłości i zamieszkaniu z nią do końca życia. Scenarzyści przedstawili naiwną, skromną i sympatyczną bohaterkę w taki sposób, że nie sposób zapomnieć o jej wizerunku. Bob carre z grzywką to wizytówka Amelie. Fryzura wygląda naprawdę nietuzinkowo, ale jednocześnie powściągliwie, co podkreśla czystość głównego bohatera francuskiego filmu.

Klasyczny bob z przedziałkiem z boku

Jacqueline Kennedy to kobieta, która przez całe życie była śledzona przez paparazzi. Tak więc status wymagał od Jackie zachowania powściągliwości, skromności i dobrych manier.

Wizualny wizerunek Jacqueline w filmie odpowiada również tytułowi pierwszej damy Ameryki. Tak więc w filmie „Jackie” scenarzyści i reżyserzy wybrali dla Natalie Portman uniwersalną, ale kobiecą fryzurę – klasyczny bob z przedziałkiem z boku. Wygląda trochę ciekawiej niż wersja klasyczna i można ją układać na różne sposoby. Jeśli lubisz zmieniać fryzurę, nie wahaj się i wybierz tę opcję fryzury. 

Bardzo krótki bob z długą grzywką

Księżna Diana była legendarną kobietą, która zawsze wiedziała, jak zachować się publicznie. Była uczciwa i życzliwa dla swoich poddanych, surowa, ale sprawiedliwa dla swoich sług i wiedziała, jak się przedstawić. Skromność i maniery odegrały ważną rolę w postrzeganiu Lady Dee przez społeczeństwo.

Jaką fryzurę miała aktorka grająca Dianę w filmie? Oczywiście, że bob. Ale nie taki zwykły z równym przedziałkiem i gęstą grzywką, ale bardziej oryginalny. Tak więc grzywka Lady Dee była zawsze długa i zaczesana na bok, z lekkim przedziałkiem. Fryzura dodała seksapilu jej wizerunkowi i podkreśliła kształt twarzy, nadając rysom wyjątkowości.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!